SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rady/Pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 284
Ważę 75*

Wiesz chce jedno i drugie, nie wiem w sumie od czego lepiej zacząć.
Samą dietą raczej nie spalę tłuszczu, no a ćwiczę na siłę ponad miesiąc, więc myślę że nie opłaca się tego przerywać.
Bardziej mi zależy na nabraniu siły, potem ewentualnie spalenie tej tkanki tłuszczowej.
Chciałbym jakąś dietę pod siłownie, tak jak pisałem ćwiczę na siłę, więc o co powinienem zadbać w swojej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie ma różnicy czy wykonujesz specjalny trening na siłę czy normalny split/fbw, jeśli będziesz miał ujemny bilans kaloryczny to i tak będziesz spalał tkankę tłuszczową

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 284
No właśnie chce aby było jak najrozsądniej, zacząłem robić siłę, szkoda tego przerywać, ale z drugiej strony gdy już będę długo ćwiczył to będzie mi ciężej to zgubić, tak mi się wydaje. Jakieś rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ale ćwiczysz na siłę czyli tylko zredukowałeś liczbę powtórzeń i zwiększyłeś ilość serii czy zacząłeś typowy trening na siłę (trójbojowy)? Bo jeśli to pierwsze to śmiało możesz zmienić sobie i spalić zbędną tkankę tłuszczową

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 284
Znaczy chciałbym taki typowy na siłę, aby jak najszybciej nabrać siły, robię to w sposób taki że mam powiedzmy 6 serii i na początku robię tyle samo powtórzeń, potem je zmniejszam wraz z doborem żelastwa.
Czasem się w tym gubię i nie wiem czy robię prawidłowo, chce przybrać siły, trochę masy żeby było proporcjonalnie i oczywiście przy pomocy jakieś diety którą ciężko mi ułożyć.

Zmieniony przez - Przemo69 w dniu 2013-09-02 22:20:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 284
Podbijam temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234951
z czytales dzial dotyczacy trojboju?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 284
Chodzi o 3 ćwiczenia, klata, nogi i plecy? Bo ja raczej ogółem się rozwijam, każdy mięsień, dlatego chciałbym odpowiednio wszystko robić aby bezmyślnie nie podnosić tego żelastwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234951
trojboisci nie cwicza tylko 3 grup miesniowych.
musisz sprecyzowac na czym ci zalezy glownie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 284
Głównie zależy mi na klatce piersiowej oraz rękach (biceps, triceps, przedramię)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta/trening/cokolwiek

Następny temat

Dieta sama się nie ułoży.

forma lato