SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rabi

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 40468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Siema, filmik bareczki z dzisiaj. Milego ogladania :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Nikt mnie nic nie napisal a ja juz mam nastepny filmik :D Klata z dzisiaj



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Po ile serii wykonujesz w danym ćwiczeniu na klatkę ? Bo nawet sporo tych ćwiczeń masz na treningu. Filmiki jak zawsze , fajnie się ogląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
minimalnie 3, zazwyczaj 5. Dzieki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674




Plecki z dzisiaj, pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
spoko, fajne filmiki tylko ta czapka na głowie nie wiem czemu służy :), taki hejt? :D

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
może zimno na siłce jest, albo stosuje czapkę żeby pot nie spływał do oczu, jeszcze jest możliwość, że rabi się poprostu lansuje na siłce

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24598
Podpisał umowę z adidasem i płacą mu miliony za pojawieniem się w tej czapce.

Lubi to nosi...

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
przede wszystkim chodzi właśnie o to, żeby nie spływał do oczu - nie tylko Rabi tak robi, wystarczy iść na jakąś publiczną siłkę, żeby zobaczyć to zjawisko - chociaż ja osobiście wolę wytrzeć się ręcznikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Jak jest cieplo to chodze w czapce z daszkiem, zeby pot nie splywal do oczu. Ale na tym filmiku bylo poprostu w miare zimno, a ja jestem jakos tak zbudowany ze moge nawet na ramiaczkach koszulke miec ale jak mam czapke to jest ok. Nikomu tym krzywdy nie robie, a mi pomaga, wiec czemuz by nie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygody z Siłownią:)

Następny temat

CREATIVE SW 17 lat

WHEY premium