SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rabi

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 40453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8956
Rabi warzywa jakieś dajesz? cały czas taką diete trzymasz? nic mięso nie leci? na czym cardio? jaka prędkość, nachylenia bieżni? czy orbitrek? kurde podziwiam:) bo sam jestem w trakcie redukcji:) i jakoś mega fajnie to nie idzie...

lighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Za duzo widze kombinujesz xD Lece dwie sesje po godzinie na rowerku, nie mam pojecia jaka predkosc, zapewne rozna zaleznie od dyspozycji. Za kazdym razem caly mokry na koniec, to sie dla mnie liczy. Z wazyw jem tylko brokuly, ktore od jutra takze odstawie. Caly czas trzymam taka diete, dodalem ostatnio troche kalorii i zas tluszcz z brzucha zaczal schodzic. Czy mieso nie leci? Napewno leci, od tego jest redukcja, nie uchronisz sie przed spadkami miesa, najwazniejsze to zrobic wszystko zeby byly jak najmniejsze. Jak jem 4g bialka na kg wagi ciala, to uwazam ze nic strasznego z miesem sie nie stanie. Jak nie idzie fajnie to przytnij kalorii albo dodaj cardio, czarow nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
Najlepsze prostowniki grzbietu oraz bok barków :)
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
sucho w przyszlosci poprawil bym grubosc plecow reszta mega;) apropo jak taki gif zrobiles:P?

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Grubosc plecow jest zaj**ista, tylko nie jadlem w ogole weglowodanow od ponad 2 tygodni i caly jestem plaski. Plecy to raczej moj najwiekszy atut. Co do gifa, to wpisalem gif creator w google i pierwszy lepszy link dzialal :P jak sie chce to sie znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Dzieki, co do tych węgli to Łapie :P i tak reszta pełna jest tylko porpostu tutaj jakies niedociagniecie w kwestii grubosci widze zobaczymy jak sie naladujesz :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674



obczaj od 15 sek, tu tez pusto ale w ruchu no i odrobine starsze z 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Chyba jestem jedną z tych pięciu osób co dotrwała do końca :D
spoko filmik ^^
rozyebał mnie ten filmik z kuchni jak robisz omleta hehe dobry dobry omletowy pedancik :D

Zmieniony przez - Pov3r w dniu 2013-10-01 10:01:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygody z Siłownią:)

Następny temat

CREATIVE SW 17 lat

WHEY premium