SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU NA PROPIE (testovis)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
witam kolegów po fachu chciałbym sie podzielic, spostrzezeniami z kolejnego dnia stosowania testovisa Wiec tak po 3 strzale waga 3kg na plus ,obwody 1cm na plus w bicepsie apetyt duzy, libido coraz wyzsze i lekko podwyzszone cisnienie .Fotek niewrzucam bo mysle, ze jeszcze za wczesnie wrzuce dopiero za 2 tygodnie

Co do diety to trzymam ja cały czas a co do mojego treningu to mieliscie racje ze nieda sie zrobic nog z barkami porzadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
no to bardzo ladnie idzie widze. i cale szczescie ze sie z nami zgadzasz co do treningu bo na soku trzeba ostro zapier... i nawet dokladac serii:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
w 1 tyg lapa +1cm i waga +3kg

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
no niema sie co dziwic micha czyni cuda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
taaaaa jasne wszyscy tu na lajtowych cyklach robia po 10kg czystego miecha, a jak przyjdzie co do czego to goscie po trenach, antku, insulinie itd. w zyciu nie dobije nawet do 47-8 w rece na dobrej jakosci

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-07-17 23:46:39

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
lolina -no pewnie ze sie zgadzam i z checia przyjmuje wszystkie poprawki korekty od was po to załozyłem ten temat zeby sie jak najwiecej nauczycz i jak najwiecej wyciagnac z tego cyklu bo jak to mówia człowiek uczy sie przez całe zycie

GIGANTGYM- ja nieoszukuje bo niemam po co a mysle ze ten progres to zasługa dobrej michy i ciezkich treningów zreszta fotki beda osadzicie sami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
ja nieoszukuje bo niemam po co a mysle ze ten progres to zasługa dobrej michy i ciezkich treningów zreszta fotki beda osadzicie sami

stary bez obrazy, ale kvrwa minal niecaly tydzien, test nawet dobrze sie nie rozkrecil, ledwo zrobiles po 1 treningu na kazda partie, a tu 3kg i 1cm w lapie up?
nie mowie, ze sciemniasz ale moze byc to co najwyzej glikogen, woda lub tluszcz

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
GIGANTGYM- hmmmm no pewnie i tak ale ja pisze jaki jest progres po tygodniu przecierz niemozliwe jest zrobic przez tydzien 3 kg czystego miecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
ja przed chwila przybilem czuje ze bedzie moc jak po trenie %) pozatym to logiczne ze tyle zlapal dobra micha dobra retencja i wsio ;) z dobra dawka mety mozna wiecej w lapie wyciagnac %)

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
śledzę od początku i powiem że jak robiłem na treningu pierwsze barki potem nogi to było git,na odwrót nie dałbym rady,co do przyrostów graczesa 1 cm w łapie i 3 kg masy to dla mnie normalka bo też tak miałem ale na mecie,wkońcu micha i dobry trening to podstawa w tym sporcie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobry cykl PH?

Następny temat

Pierwszy cykl co powecie?

WHEY premium