SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU NA PROPIE (testovis)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
majster1- według leksykonu prop osiaga maksymalne stezenie po 3 tygodniach wiec mysle ze sie juz wkrecil co potwierdza fakt duzego skoku siły na triceps wasko

lenor - wszystko masz napisane w diecie

turysta - dzieki za wskazówke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
nozki malutke chyba ;) ćwicz ostro nogi zawsze pare kilo wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
hanzi mma -nogi zaczelem ostro tak robic dopiero na cyklu tak to rekreacyjnie robilem nom na zdjeciu wygladaja na małe ale w realu sa akurat na koniec cyklu postaram sie o fote nog bo teraz to niema sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
W mojej ocenie wygląda to baaardzo slabo.

Takie efekty spokojnie można osiągnąć bez sięgania po doping.

Widać braki w podejściu do diety i treningu.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
tomaszzz - wiem ze niejest jakos za***iscie no ale widze postep i to mnie zadowala a co do diety to trzymam ja i sie nieopierdzielam na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
chude jakies przedramie wyszlo na ostatnim zdj :P ale pewnie w realu wyglada lepiej przy 41 w lapie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
majster1- no w realu jest lepiej tak samo jak z nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
kurde graczas... Nie chcę Ci sprawiać przykrości, wiem że jednym jest łatwiej a innym trudniej... No ale widząc Twoją sylwetkę wcale nie powiedziałbym że ćwiczysz aż 4 lata i że stosujesz doping...
Rok pożądnych ćwiczeń + dieta + kreatyna i ludziska wyglkądają podobnie...
Musiałeś chyba wcześniej nie trzymać diety, albo te przerwy były naprawdę spore??
Chyba że pomimo diety i dobrych treningów i tak nie idzie...??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobry cykl PH?

Następny temat

Pierwszy cykl co powecie?

WHEY premium