SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedłużenie cyklu na Propie plus...?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam, kończę właśnie cykl (jestem w 12 tygodniu) który składa sie z:

1- 11 tyg Prop 100mg eod
3- 13 tyg wino 50mg ed

Ankieta podawana w tym temacie:
https://www.sfd.pl/pomoc_przy_odbloku_Prop+Wino+Master_oraz_kilka_pytań-t1075654.html

HCG wystartowałem 3 dni po ostatnim Propie 2500j.m. co 3 dni co da razem 12 dni 10.000j.m
Póki co poszło 5000j.m. wiec jeszcze drugie tyle i nadal leci Wino,po tym miałem zaczynac sermy combo Nolva plus Clom

....ale chciałbym wiecej bo efekty wyszły na prawdę świetne i jestem bardzo zadowolony z cyklu.
Od 10 tygodnia wrzuciłem też spalacz Thermo Core oraz Proviron jeden tabs rano.

1. Jak długo można lecieć na Propie?
2. Czy połączenie Prop + NPP + Masteron-(bo Wina duzo teraz poleciało) będzie dobre na dalszą wycinkę?
3. Jak długo takie combo zastosować po tym aktualnym 13 tygodniowym cyklu?
4. Może jakieś inne środki polecacie (Tura?, Tren A?, Wino inj?, NPP?, Masteron?, Oxa?, ....)
5. Czy może się odblokować normalnie, zrobić badania i odczekać trochę?

Krótkie estry b.dobrze na mnie działają i można nimi łatwo manipulować, zalezy mi głównie na sile i rzeźbie.
Pytałem o Masteron bo wina ogólnie poleciało ok 300 tabsów i wolałbym trochę odpocząć od niego
Witaminy i osłonki leciały cały czas

Zapraszam do dyskusji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 513
1. 4ever, lecisz cykl tyle ile ci potrzeba do osiagniecia celu
2. wystarczy dobry masteron i bedzie idealne polaczenie a npp jest zbedne.
3. spokojnie kolejne drugie tyle, master to nietoksyczny srodek
4. po 300tab wina darowalbym sobie orale
5. mozesz leciec dalej tak jak napisalem badz zrobic odblok, przerwa nie jest wymagana tutaj przy takim krotkim cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Wróce do pytania nr 4 : edit: Może jakieś inne środki polecacie (Tura?, Tren A?, Wino inj?, NPP?, Masteron?, Oxa?, Halotestin?, ....) Z czym teraz połączyć Propa, mam dostęp do środków Genamed Pharm ale inne tez są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem Wyniki badań

Następny temat

Pulmoterol zamiast Salbutamol czy Clenbuterol ???

WHEY premium