SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REHABILITANT ODPOWIE NA KAZDE PYTANIE!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9095

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
ODP dającymaxa ja bym nie lekceważył tego twojego palca, choc bardzo prawdopodobne jest ze jest to cos ze sciegnem albo poprostu poraziłes nerw w najgorszym przypadku lekaz który wyjmował ci szkło zostawił jeszce jeden kawałek!

Hm lekarz mi nic niewyjmowal :P pozatym o jakim szkle mowisz:P No ja nielekcewaze bo porzez ta reke to juz na silowni z 1,5 miecha niebylem;((((((( ale co mam zrobic by przeszlo?;/

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1015
nawet maly ciezar przy 8-12 powtorzeniach pogleia L ja bym to odradzil

Głupie myśli ma każdy
ale mądry je przemilcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
hmm a czy drogi rehabilitancie spotkales sie z takim czyms jak zzsk ? chodzi mi o trening siłowy czy mozna stosowac czy nie ? moze naszkicuje cos wiecej: hmm jakby to wyjasnic przysadka mozgowa (chyba) daje informacje ze zamiast chrzastki stawowej produkowana jest tkanka kostna i stawy sztywnieja, choroba jest prze***ana bo pojawia sie i znika z nienacka, pytam w kontekscie tego ze bliska mi osoba ma cos takiego i zastanawiamy sie wspolnie nad szkodliwoscia/pozytkiem treningu z zelastwem na silowni

pozdrawiam

Zmieniony przez - x_pulse_x w dniu 2008-04-08 00:47:57

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
Co to jest "L"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
lordoza czyli skrzywienie w ktorym odcinku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
wygięcie w stronę brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
x_pilse_
Ja bym odradzał siłownie, choc bardzo wskazane są cwiczenia ogólnokondycyjne, ogólnorozwojowe.
Przebieg choroby występuje z remisjami (okresami złagodzenia lub całkowitego zaniku obiawów) i okresami zaostrzeń.
Cwiczenia powinno wykonywac sie w czasie całkowitego zaniku objawów lub kiedy wystepuje okres złagodzenia, a poto sie wykonuje w tym okresie zeby przygotowac sie na okres zaostrzenia!!

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
tak walsnie wiem ze ta choroba wystepuje falowo, problem wystepuje ze stawem biodrowym i tylko z tym stawem, wiem ze zaleca sie cwiczenia z odciazeniem itd, i teraz stad moje pytania:

1. czy cwiczenia na silowni moga pogorszyc poglebic ta chorobe, chodzi o to czy nie przyspiesza wytwarzania w stawie tkanki kostnej

2. czy mozna cwiczyc pozostale partie nie wymagajace obciazen stawu biodrowego chodzi o silownie

3. co z takimi cwiczeniami jak przysiady, martwe ciagi i wioslowania ? i czy mozna zastapic je wyciagami lub zamiennikami ?

4. jakie cwiczenia ogolnorozwojowe polecasz ?

5. jak ma sie w okresie powrotu choroby cwiczenia na silowni innych partii ?

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MASS - GoOrillaz

Następny temat

Bicepsy

WHEY premium