SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REHABILITANT ODPOWIE NA KAZDE PYTANIE!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1015
z tego co widze ten PAKER wcale wam nie pomaga tylko pisze co jest. nie obrazajac to co wypisujesz kazdy z nas uczy sie tych dolegliwosci na fizjoterapii na pierwszym roku, moze uczyles sie gdzies prywatnie albo jakis kursik skonczyles???, zadnych konkretych odpowiedzi,
na piersiowe wieksze to raczej przeciazenie, nadwyrezenie stawu
co do elongacji /zwisow na drozku/ to sie zgadzam, ale odradzam unoszenie ciezarow nad siebie, wszystkie cwiczenia izolowane, najlepij na lezaco
TATA- nie cwicz martwgo ciagu to poglebia lordoze od L
KEKA- nic na to nie poradzisz wypadl raz bedzie wypadal caly czas
DAJACYNAMAXA- moze przerwales sciegno albo uszkodziles nerw, jak radza pozostali idz do lekarza na przeswietlenie, dlaczgo jeszcze nie poszedles???

Głupie myśli ma każdy
ale mądry je przemilcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
Lagor a moze mi pomorzesz.
Napisze tu wszytkie moje pyatnia ktore zadałem w tym poscie do "paker"
Oto moje pytania:
Stwierdzili u mnie skrzywienie kegosłupa w odcinku ledzwiowym. Czy w takim stanie mozna cwiczyc na siłowni. Jakich cwiczen powinienem unikac

Czy na takie cwicznie mozna robic jakies cwoczenia korekcyjne. dzieki z góry . Prosze o szybka odpowiedz.

Tylko w opisie co dostałem do zdjec jest napisane ze boczne skzywienie i nic wiecej. A gdzie mozna sie tego dowiedziec. Ale mi sie wydaje ze skrzywienie jest w lewa stone.

A czy bół w tym odcinku tez moze miec cos współnego ze skrzywieniem. Bol najczesciej objawia sie jak wieczorem połoze sie na podłodze prosto. BOl rowniez mam w czasie dnia ale to róznie.

mam jeszcze jedno pytanie jak byłem u lekarza na kontroli bo mocniej mnie zaczeły bolec(moze to cos miec wsołnego ale w tym czasie co mnie bardziej bola plecy mam przerwe w tredningu zaplanowana) i lekarz powiedział zebym nie cwiczył wogule ze sztanga tylko hantlami . I teraz bym ciebie chciał sie spytac czy to prawda. Czy moge cwiczyc stanga czy nie.


A i jeszcze jedno pytanie odnosnie strzykania w łokciu w kolanie. Co mozna z tym zrobic. CZy mozna cos kupic na regeneracje czy co. Prosze o szybka odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
logor czy przeczytales caly moj temat? Chyba tylko pierwszy post ;] przeczytaj reszte i wtedy odpowiedz bede wdzieczny
Sprawa niestety nie jest tak prosta;//

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1015
napisalem wyzej ze zgadzam sie z pakerem co do zwisow, duzo cwiczen izolowanych, malo unoszen nad glowe, pewnie chodzi Ci o biceps ze hantlami cwicz na modlitewniku przeciez tez mozesz robic z rotacja na nim hantlami. skrzywienie w od L przyczyny bardziej doszukiwalbym sie w biodrach /moze miales zwichniety przy porodzie - bo jestes mlody , albo szybko urosles/, albo kolanach. cwiczenie: klek podparty i przesowaj dlonmi w strone skrzywienia.

masz prawdopodobnie naderwane sciegno ktoregos z palcow, puchnie palec? jak tak to trzymaj go w cieple np. rekawiczce, co do operacji ja bym na pewno nie poszedl bo i tak lekarze nic nie zrobia, durny lekarz - ciala obce- przyczyna tak mi sie zdaje ze bedzie problem ze sciegnem

Głupie myśli ma każdy
ale mądry je przemilcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
tak tez myslalem ze cos ze sciegnem moze byc nietak ;/ srodkowy palec;] no niektorzy lekarze to oslabiaja a najlepsze jest to ze gdyby nie moja matka krzyczaca co ty operacja itd.. to ja jako czlowiek malo rozumny w ych sprawach zapewne bym sie zgodzil na taka operacje ;/

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
Logor.
Do kogo ta twoja wypowiedz sie tyczy. Bez obrazy ale jak odpowiadasz komus to napisz do kogo piszesz. NApisz do kogo była ta odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
LAgor.
Czy wyciskania hantlami nie moge robic. Ale przeciez jak wyciskam na ławce to tez mam ciezar nad soba. Sorki ze sie wymadzram ale wole sie spytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4768
jakich ćwiczeń nie powinienem wykonywac z dyskopatią lędzwiowo krzyżową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Okolo 5 miesiecy temu mialem straszny bol w kregach szyjnych. Bol utrzymywal sie przez okolo miesiac a potem ustal ale zostala jedna rzecz. Gdy przycisne palcem jeden krag i napne miesnie plecow to czuje jak cos szoruje i sie przesuwa. Czy to moze krag sie ruszac ?? I co z tym robic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
ja tez mam delikatna skolioze w ledzwi ale odkad zaczelem sie rozciagac i poprawnie technicznie wykonywac cwiczenia w ogole mnie plecy nie bola..ba nawet mialem nie rowne lopatki to juz sie zrownaly :] a moje pyt takie! mam takie zgrubienia pod nadgarstakmi prawdopodobnie od pracy przy kompie..w ogole mnie to nie boli..wiele osob to ma..pewnie cos ze sciegnami?

kulturystyka - moje życie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MASS - GoOrillaz

Następny temat

Bicepsy

WHEY premium