SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REFLEKSJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2867
"pzdr. dla ludzi myślących"= nie koksujących??
jeżeli tak to jesteś żałosny
generalizujesz= nie chce ci się myśleć= bierzesz koksy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dobre naprawde dobre, zanam wielu ludzi z ciezarow i trojboju , jesli osiagnales to bez saa to jests miom idolem ! jesli klamiesz to daj sobie spokoj, bo spotkalem juz sporo hipokrytow ktorzy twierdzili ze sa naturalni a ich tylki pelne byly od zrostow po iniekcjach !!!
znam tylko JEDNEGO wicemistrza europy w wyciskanoiu ktory nie stosuje saa, jest fenomenem jednym na 1000
sugerujesz ze jestes tez czterolistna konczyna ???
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
dokładnie zgadzam się Markiem w 100%
tez siedzę w tym sporcie juz z 15 lat i dużo już widziałem w różnym kręgu osób się znajdowałem i co nie co o sportach siłowych juz wiem
180 kg przy wadze 120 kg to rzeczywiście nie jest jakiś niewiarygodny wynik sam wyciskałem 170 przy 98 kg bez koksu ale napeno nie po takim śmiesznym stażu na siłowni
co do pozostałych wyników w martwym i siadach to naprawde nie wierze ...
no chyba ze kolego miał jakiegoś XPanda nowej generacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
505SS:

Na wstepie sorry , bo spieszac rano do pracy sie nie wyrazalem sie tak kulturalnie...

-Rychlak mowil ze koszulka byla "double ply"
-Nie pamietam widoku bandazy na lokcie na filmiku, a takie cos bym zapamietal... chyba ze to opaska rozgrzewajaca!
-Sadze ze najwiecej do powiedzenia (oprocz predyspozycji) w wyniku wyciskaniu ma staz treningowy! Jak sadze Grabeus przekroczy 200kg w najblizszych latach, a sile mozna rozwijac do pozna. Przyjmuje sie ze to 35 lat, ale sa przypadki osiagajace szczyt w wieku 40-45lat(jeden znam osobiscie)
- Sadze ze to jakis uraz psychiczny do wyciskania bo o ile wiem z reszta miesni klopotow nigdy nie bylo!

PS: Pyskaczy bede banowal! Co robicie na forum w ogole?

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-03 18:50:46

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
Ludzie żyją,ludzie umierają i po h*ja całe życie tak sie starają,jak mogą sie mniej starać

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
LukaV po twojej wypowiedzi i interpretacji tego co ja napisałem stwierdzam, że ty za dużo myślisz

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
mc nie sugeruję, że jestem jakąś czterolistną kończyną i nie sugeruję niczego, jeśli nie chcesz wierzyć to nie wierz. Daruj sobie te komentarze na temat hipokryzji, bo cały ten dział poświęcony dopingowi z racji tego, że znajduje się na sportowym forum dyskusyjnym mogę uznać za hipokryzję gdyż doping przeczy idei sportu, a "powitanie":
"Zażywanie hormonów, prohormonów oraz innych środków dopingujących szkodzi zdrowiu! Żadne zawarte informacje nie mają charakteru instruktażowego i nie mogą być tak traktowane. Każdą uzyskaną tu informację należy skonsultować ze swoim lekarzem! Na forum obowiązuje ZAKAZ handlowania środkami dopingującymi!"
mogę potraktować jako czystą hipokryzję, więc mc nie mów mi nic o hipokryzji pzdr.

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Czy te nogi sa naprawde takie ladne? Nie chce tu nikogo krytykowac ale nie maja nis wspolnego z kulturystyka.Soory ale w zawodach niemialbys wiekrzego powodzenia.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
tu nie o nóżki się rozchodzi...

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Zrozum...tu naprawdę Twoje wzniosłe poglądy na temat dopingu i siebie raczej nic tu nie zmienią,druga sprawa jeśli jesteś czysty masz dobrą genetyke,jesteś wegetarianinem ładujesz grube ciężary to ciesz sie i trenuj dalej robisz to dla siebie ... Uswiadamianie i szydzenie z innych w nawet delikatny sposób nic tu nie da(pomijając idiotów biorących sieza koks) ..Każdy jest inny ,każdy ma inne cele w życiu . Co do hipokryzji... to na paczce papierosów i reklamach alkoholu też pisze ,że szkodzi etc. ale ludzie używają bo lubią mimo szkód jakie przynosi ,podobnie jest z dopingiem ... I nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo biorąc ogół sportowców wszystkich dyscyplin tylko śmieszny odsetek dopingu nie stosuje a więc moze(o ile to prawda co piszesz)i Ty się do niego zaliczasz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meta w w Stanabolon EAP.

Następny temat

cykl 2 tyg na meta

WHEY premium