SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REFLEKSJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
mass - calkowicie popieram twa wypowiedz !!!
niech kazdy sam decyduje o sobie - po to ma rozum i kazdy niech sam poniesie konsekwencje wyborow. nie kazdy rodzi sie z dobra genetyka , a ten kto chce ja sobie poiprawic stertdami robi to na wlasnym ciele i wara innym od jego ciala i zdrowia !!!
co do osiagow po 23 latach treningow znam teksty " robie porzysiad na 250kg" po czym okazuje sie ze to jest cwierc przysiad . "robie lawe na 180kg " po czym okazuje sie ze mostek jest taki ze dwa koty przebiec moga pod posladkami wykonujqcego boj, a odbicie jest takie ze az klatka trzeszczy od udzerzenia gryfu o nia . w takich przypadkach tylko kiwam glowa i mowie rzeczywisce silny z ciebie facet. byl gosc ktory robil ze mna przysiady olimpijskie ze sztanga z przodu i ja robilem ze az posladki odbijaly sie oz podlaoze a on wypinal tyl;ek do tylu i twierdzil ze w zasadzie robimy na tym samym ciezarze wiec jest takm samo silny ! dla m,nie kazdy wynik nie zaliczony nas zawodach przez siedziow trojboju - pozostaje jedynie marzeniem.
kazdy kto probowal robic boje zgodnie z regulaminem tr.s wie jakie zejscia z ciezarow wystepuja u ludzi robiacych polprzysady, odbiejajcych sztange o klate , stosujacych paski do ciagow !
co do tych 20 lat i takich ciezarow - czlowieku dam ci namiary na trenerow trojboju - zrobisz kariere jesli wykonujesz boje prawidlowo na takich ciezarach ! jesli boje sa nie prowidlowe to od razu odejmij sobie 20% wynikow !
pozdr
i zycze dalszych postep[ow
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
GRABEUS zaciekawiłeś wszystkich niesamowicie swoją osobą. Wrzuć jakieś fotki, podaj swoje wyniki siłowe. Czemu jeszcze się ukrywasz i nie wystartujesz w konkretnych zawodach?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Buhehe..


310 i 300 to wyniki z zawodow...

e0r:

Ponoc widziales filmiki, nie wygladalo Ci to na zawody?
Albo zdjecie z profilu i pozniej zamieszczone przeze mnie w odpowiedziach , nie wygladaly Wam na zdjecia z zawodow?


Imie i nazwisko: niech GRABEUS sam wam poda, ale powiem ze jest mistrzem i rekordzista polski w mldzikach i juniorach mlodszych. Od nast roku kalendazowego jest juniorem. W juniorach tez ma mistrza polski.

Nie posiada kostiumow trojbojowych a nawet pasa ciezarowego, wiec na zawodach tylko do przysiadow pozycza. Jak ktos nie wie to trzeba dlugo si adaptowac do charakterystyki pracy w kostiumach by wyciagnac z nich max korzysci, a takie zalozenie bandazy "z zaskoczenia" hoooy daje..

Postepy sa ciagle..powolutku do przodu.. zamiast koxowac 99% powinno przemyslec treningi.. przez jakies 10 lat minimum...

Jak kupi sobie choc podstawowy sprzet to wejdzie na poziom miedzynarodowy.
Po pierwszym starcie trener bylego "Wlokniarza-Bialystok" zalil sie "czemu sie wczesniej nie ujawniles? pojechalbys na Mistrzostwa Swiata Mlodzikow i zajalbys 3 miejsce". Tyle ze treningi rozpoczal rok przed tymi zawodami... namowilem go na MPM bo wpadl w marazm , wolal sie odchudzac itp. nie dziw jak jestes silniejszy i wiekszy od wszystkich znajomych. Po zawodach dostal kopa motywacyjnego... ale i tak sie odchudzal na wakacje i hooy to dalo.. ktos z jego metabolizmem i szkieletem moze robic skuteczna redukcje startujac z wagi 140 a nie 124..

No , moze nie powinienem opisac za duzo bo przyjdzie i uscisnie mi dlon tak mocno ze juz nie bede mogl nic napisac..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8346
Grabeus weś pod uwage ze sa kulturyści którzy koksuja i ćwicza typowo na wyglad nie na siłe. Dwa mówisz o skutkach ubocznych jakie sa po saa. Myslisz ze twoje stawy beda za pare lat w idealnym stanie?? Kulturysta który bierze doping i dźwiga takie cięzary jak ty będzie miał prawdopodobnie zdrowsze stawy "Nie wiem czy słyszałeś o czyś takim jak nandrolon" Otóz ten preparat "na oliwia" stawy aby własnie przyu dużych cięzarach nie było kontuzji i stawy nie szczelały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Wodyn Nie Ciebie pytałem ale dzięki.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
wodyn i co to wyjaśnia?
że jeżeli to prawda to jest fenomenem na skalę światową...
jak to się ma do 99,9% pozostałych użytkowników forum.

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Dlatego się dziwie że tak cicho o tym chłopaku jest. Strach pomyśleć co się stanie jak zacznie jeść normalnie i doping stosować...

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
e0r:

sorry, ale wiedzac ze sledziles wypowiedzi i widziales filmiki nie moglem sie powstrzymac.



ALEKOKS:

Wiec mowisz ze warto brac ten specjalny rodzaj steroidow dla dobra stawow?

Pomysl raczej ze poprzez nienaturalnie szybki rozwoj miesni w stosunku do stawow zadne naoliwienie nie zapobiegnie silom dzilalajacym na dany staw. do ichwzmocnienia potrzeba czasu.

A kulturysni uzywajacy tych samych ciezarow co inny trojboista beda mieli wiecej klopotow:
-stosuja nienaturalne ruchy, czesto zupelnie "scinajace" stawy bo probuja izolowac
-stosuja nienaturalnie duzy zakres ruchu
-wylaczajac swiadomie z pracy czesc miesni oslabiaja na przyszlosc stabilizacje i kusza w ten sposob okolicznosci "wypadku przy pracy"
-wiecej powtorzen to wiecej energii. przeklada sie to bezposrednio na energie tarcia, a wiec i scierania stawow.
-w przeciwienstwie do "silaczy" dochodza do ostatnich powtorzen gdzie technika robi sie juz tak zmaltretowana ze nie moge na to patrzec. Kiedy stabilizatory sie mecza odloz sztange!

Sadze wiec ze masz w tym wzgledzie max 1% racji.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 381
Grabeus: trzymaj się dalej, chłopie, nie burz Twej wspaniałej pracy za sprawą zawistnych i fałszywych rad, abyś koxy wrzucał! :)

Zdradź jeno, czy masz jakieś sposoby na osiągnięcie takich wyników, bo na pewno masz dobrą rozpiskę. Jaki trening stosujesz?

Pewnie dobrze znasz swój organizm, bo stosowanie planu standardowego nie daje optymalnych rezultatów, a mało osób eksperymentuje z treningiem, tylko słucha tych samych rad trenera, a przecież wystarczy zmienić małą rzecz i rośniesz jak na drożdżach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jakee:

Przeczytaj jego art a "treningu". Zasady ogolne sa proste, ale nie widze by ktos je stosowal!


bajer:

Ja mam predyspozycje raczej silowe, ale tylko przecietne. Powoli sie regeneruje a jak nie zjem to zaraz chudne. Cwicze ponad 18 lat i wiem ze niektore rzeczy wymagaja czasu a kazdy zastoj mozna pokonac bez koxu. KAZDY ZASTOJ. Altualnie wyciskam ponad 2 krotnosc wagi ciala a czuje ze idzie dalej. Na pewnym poziomie blokuje nas tylko psychika, a nie geny czy brak hormonow w ilosciach ponad to co naturalnie produkujemy.

W ciagu 4-6 miesiecy powinienem dojsc do 200 na klate. i wiecie co? Wcale mnie to nie przeraza. Nic wielkiego, ale wymaga czasu.

A jak GRABEUS pobije rekordy Swiata to skwitujecie go ze zaczal koksowac. Sprobojcie sami madrze cwiczyc i popracujcie nad psychika. Bez obrazy ale zastoj to tez zepsucie w tej sferze.

Treningi tez nie powinne blokowac mentalnie. Nigdy nie powinniscie wiedziec na ile silni jestescie!

Nie zebym wierzyl ze da sie naprawic ludzi z tego dzialu, ale ja tu jestem tylko na zaproszenie. Inaczej moja noga by tu nie postala!

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-04 11:25:00

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Meta w w Stanabolon EAP.

Następny temat

cykl 2 tyg na meta

WHEY premium