SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mala refleksja!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3232
Zaczolem cykl na hmboolonie i postanowilem dodac do tego troche cell pump w kapsulkach,zostalo mi troche po wczesniejszym cyklu.Dzis wziolem pierwsza dawke przed treningiem tj.4 kaps hmboolonu=+4kaps cell pump wszystko 30min. przed treningiem a potem byla nieziemska pompa.Myslalem ,ze mi r......e bicepsy i klatke.polecam sprubowac!Na mnie dziala!

Liczy sie tylko czysta siła!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586


Placebo

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2008-11-12 20:31:44

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3232

Liczy sie tylko czysta siła!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
To ładnie. Ja jakiś czas temu kupiłem arginine i naiwnie myślałem ze jakaś pompka będzie na treningu, a tu lipka Na razie jem 4 kapsy przed treningiem, ale widze że mieli racje ci, którzy twierdzili ze trza papać po 8 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
a ja kupilem 2 ogorki na obiad i mialem po nich nieziemską jazde

BIG JAJA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
ja zawsze przynajmniej 2 jem przed treningiem i pompa nieporownywalna z tym co autor pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Zmieniony przez - Gripen89 w dniu 2008-11-13 23:11:29

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3232
NOZ po ty ogorkach w tch czasach to zeczywiscie mozna miec jazde bo tyle w nich chemi

Liczy sie tylko czysta siła!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! UWAGA NA SUPLE.US !!!

Następny temat

Jaką ławkę wybrać?

WHEY premium