SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Quinton Jackson - wywiad video

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1216
Spoko z niego zawodnik i koleś.Według mnie niedługo zastanie mistrzem UFC,wkońcu jusz raz wygrał z "Iceman'em"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
troche bajka chyba z tymi ciezarami. zobaczcie jaka ma łape, wyobrazacie sobie zeby ktos z jego trenerow pozwolił mu brac doping i tylko pompki robic ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Taaa... Fedor i Hoost też mówili, że nie ćwiczą na siłce... i niektórzy to łyknęli
Największy ubaw miałem jak kilka lat temu powiedzili w TV w czasie zawodów STRONGMAN, że JAn Cuber jest drwalem z zawodu i rąbie drzewo - dlatego jest silny, bo ciężarów nigdy nie opdnosił.
A naprawdę był zawodowym ciężarowcem - ćwiczył nawet na tej siłce co ja i wyciskał ponad 200 na ławie...
Ale prawie każdy wtedy się jarał - "Widziałeś tego drwala jaki jest silny - tak samo jak te "koksy" z siłowni, nie trzeba ćwiczyć żeby być silnym"

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Czarni naprawde moga miec 40 cm w lapie i nie potrafic zrobic 10 pompek,tacy sa,taka maja genetyke i uwarunkowania. Sa w wiekszosci naprawde wielcy,taki murzyn to kawal chlopak,ale nie znaczy ze bedzie mial duzo sily.

Quintona lubie bardzo,widzial ktos filmik jak gra na kompie po czym bruzdzi po Waldu?"my gorilla`"!Polecam.

Rampage natomiast to wg mnie jeden z najsilniejszych zawodnikow w MMA,na pewno wplyw mial na to trening zapasniczy,po ktorym sila idzie jak jasna cholera,ale i martwy ciag nie jest mu na bank obcy.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2007-01-21 11:08:28

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
Quinton - to jest to :D Koleś ma ogromną siłę w sobie. Potrafi bardzo dużo wytrzymać i zaatakować w drugiej rundzie tak jakby dopiero do ringu wszedł :) Podoba mi się ten jego luzik i za***iste slamy :) oczywiście mój ulubiony fighter :]

ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
zaraz sie okarze ze radleman tez nie cwiczy :P
moze on tka powiedział zeby uniknac glupich pytan, o doping, ktory dla ludzi nie zwiazanych ze sportem jest prawie tak jak heroina,a niewatpliwie ta baba miała male pojecie o mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1216
Kiedyś czytałem wywiad z Bob Sapp, muwił że nie bieże koksów poprostu od dziecistwa był taki duży i tak jusz ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić,a nie chciałem robić nowego tematu bo to dość stara rzecz (z kwietnia) i może już było, więc wrzucę tutaj:
http://www.latinboxing.com/topvids/titoworkout.wmv

filmik z :
- konferencja przed UFC66,
- krótkie wywiady z zawodnikami (Sylvia, Arlovski, Ortiz)
- trening Tito ( w tym cukiereczek: trening z Quintonem Jacksonem)

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Fajne Delly, tylko szkoda że Quinton dawał mu aż takie fory Wg mnie gdyby doszło kiedyś do tej walki to Rampage sklepałby Ortiza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Co do warunkow czarnych , to maja lepsze do boksu , biegania , ale nie do mma! Tam juz sie wyrownalo wszystko , NASZCZESCIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC na Xboxa 360 i inne - THQ dostalo wylacznosc

Następny temat

Różalski vs Keclik video

WHEY premium