SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Quinton Jackson - wywiad video

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Fajny wywiad Quintona (video)
http://www.cbs2.com/video/[email protected]

Grzeczny jak nigdy :) Może dlatego, że gadał z kobietą.

Bardziej dla ludzi, którzy nie są dobrze zorientowani w MMA, ale fajnie się słucha.

Trochę wypowiedzi z wywiadu:

O dzieciństwie:

"Nie mieszkałem w raczej w getcie, ale jetem dzieckiem ulicy."
"Starsze dzieciaki mnie były, musiałem się nauczyć bronić. "
"Strasznie nie lubię 'Bullies',często się z nimi biłem"
http://en.wikipedia.org/wiki/Bullying

"Czasem pracowałem dla gości, którzy kazali mi kogoś zbić za pieniądze."

"Jeden z moich wójków był księdzem, wiedział, że jestem w złym towarzystwie, byłem młokosem, szmuglowałem dragi, piłem alkohol
powiedział kiedyś, że nie pożyję długo, jeśli będę dalej tak robił, trochę mnie tym przestraszył.
Inny wójek powiedział mi co dzieje się z chłopcami w więzieniu. Powiedział: jesteś twardy, możesz zbić jednego faceta, ale co zrobisz, gdy to będą dwaj lub trzej ? Powiedziałem: Pokonam każdego, On na to: Tak, tylko tacy nie chcą z tobą walczyć, oni chcą ci zrobić krzywdę. Trochę mnie to oświeciło. Mogłem pokonać dwóch, trzech, ale w więzieniu napada się grupami, są gangi, itd... Postanowiłem zmienić swoje życie i zacząłem uprawiać zapasy."

"Chciałem się zmienić. Moja mama ponownie wyszła za mąż, przeprowadziliśmy się w inne miejsce, mogłem rozpocząć nowe życie, uciec od tego wszystkiego ... wielu moich kolegów zginęło, wylądowało w więzieniu ... kiedy już opuściliśmy tamto miejsce jednen z moich kolegów, którego ochraniałem, wylądował w więzieniu, bozastrzelił faceta, który go pobił, jeśli bym tam został, to prawdopodobnie bym był z nim wtedy, albo bym zlał tamtego faceta za mojego kolegę, kiedyś jednego gościa dla niego zbiłem, mam na tej nodze bliznę po tym"
"Zacząłem trenować zapasy. Miałem 17 lat, byłem w ogólniaku. Zapasy zmieniły moje życie. Przestałem palić marihuanę, odstawiłem papierosy i alkohol. Poszedłem do nowej szkoły, więc nikt nie wiedział kim jestem. Byłem zupełnie nową osobą. Już nie musiałem walczyć. Jedynie na koniec szkoły zrobiłem jednemu gościowi 'Choke slam'. Zaczepiał mnie kiedyś wcześniej. Był dużym gościem."

"Przydomek Rampage dał mi kuzyn, gdy miałem 8 lat. Biję się całe życie. Mam kuzyna, który jest o osiem miesięcy młodszy ode mnie. Moja mama mówiła, że nie mogliśmy ze sobą wytrzymać. Teraz jest OK. Jak tylko się widzimy, łobuzujemy razem, nie biję się z nim, bo by wezwał policję"


Trening:
"Nie cierpię trenować. Jestem strasznie leniwy. Wszystko mnie boli... Staram się biegać 3 mile dziennie. W ogóle nie podnoszę ciężarów, nawet nie wiem jak to się robi. Robię dużo pompek. Dobre mięśnie miałem od zawsze."

O Japonii:
"Bardzo lubię Japonię... chcieli ze mnie zrobić rapera... Jestem z południa - tam jest dużo rasizmu. W Japonii też jest rasizm, ale nie dlatego, że jesteś czarny, tylko dlatego, że nie jesteś Japończykiem. Podoba mi się to"

O łańcuchu:
"mój brat mi kupił ten łańcuch. Na początku nie byłem zbyt dobry w zapasach. Jak walczyłem z gościami, którzy już trochę trenowali, to podnosiłem ich, robiłem 'slama',bo byłem silny, ale potem dostawałem lanie, bo się zmęczyłem. Na początku nie byłem zbyt dobry. Mój brat powiedział : Ej, powinieneś nosić ten łańcuch, on wygląda onieśmielająco, dał mi łańcuch, żebym był niepokonany"

O walce z Eastmanem:
"Przegrałem z nim moją pierwszą profesjonalną walkę."
"Przyjechałem wtedy do Kaliforni, potrzebowałem pieniędzy, dostałem $500"
"Nie chcę go zbytnio skrzywdzić, ale chcę go znokautować"
"Będzie zawstydzony tym co mu zrobię."
"Moim celem jest zrobienie najlepszego show w historii UFC"

Memento mori

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Marian, tak trochę bym polemizował jednak. Umiejętnie wykorzystanie naturalnych cech genetycznych z odpowiednią obroną słabych stron może dać dobrą przewagę. Czyli, krótko mówiąc, ustalając taktykę można (i nawet trzeba) brać to pod uwagę. Przynajmniej zdrowy rozsądek tak nakazuje.
Z drugiej strony mówimy tu o jakiejś średniej. Przy uwzględnieniu poszczególnych zawodników rozkład cech genetycznych może być bardzo różny.
A Quinton wydaje się mieć naturalne predyspozycje do dużej siły i explozyjności. Tylko, że na pewno rozwijał te cechy na treningach, a na pewno siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
500 za pierwszą walkę jeszcze w tych czasach to nieźle.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
To była trzecia walka. Pierwsza przegrana.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
"Nie chcę go zbytnio skrzywdzić, ale chcę go znokautować"

Jaki on milosierny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
no ale sport zrobił z niego ludzi, rzucił trawę, alkohol, zmienił środowisko. Nie wiedziałem kiedyś tych faktów na temat jego życia, zmieniłem o nim troche zdanie, kiedyś był dla mnie troche oszołomem, ale jego slamy i tak wymiatają, trochę się dziwie że mówi że nie dźwiga żelastwa, ale czarni mają lepsze geny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Choke slam" jak to dokładnie wygląda ?


"ale czarni mają lepsze geny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
a nie uważasz że ogólnie rzecz biorąc mają lepsze uwarunkowania ? każda rasa ma swoje uwarunkowania genetyczne, np Japończycy nie są zbyt wysocy i ciężko u nich o muskulature raczej. Mowię tu o czarnych którzy najmniej odbiegają od rasy afrykańskiej. nie mam nic do czarnych, żeby sobie ktoś nie pomyślał, wg mnie to ich atut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie napisałem że coś uważam tylko beka bo fajnie zabrzmiało z tymi genami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
"Choke slam" jak to dokładnie wygląda ?

Zdaje się, łapiesz delkwenta za gardło, podnosisz go i rzucasz o ziemię

Niezła chamówa ...

http://en.wikipedia.org/wiki/Chokeslam 

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Ciekawe info. Niestety nie moge Ci juz dac 2 soga. W wypadku Rampage`a potwierdza sie, ze "sport to zdrowie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Nie chce mi się wierzyć, że Quinton na samych pompeczkach taką siłę zrobił

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC na Xboxa 360 i inne - THQ dostalo wylacznosc

Następny temat

Różalski vs Keclik video

WHEY premium