SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie kontuzji przedramienia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Sugerowałbyś żeby nie trenować w ogóle ani KM ani siłowni do czasu zaleczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Powiem Ci szczerze, że trudno coś doradzić sensownego. Jeśli po sw nie będą się pojawiać bóle to przy tym zostań.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
rion10
Powiem Ci szczerze, że trudno coś doradzić sensownego. Jeśli po sw nie będą się pojawiać bóle to przy tym zostań.

W zasadzie teraz boli to co na zdjęciach




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Miałem kilka kontuzji nadgarstka i wiem, że niestety lubią one się odnawiać przy przeciążeniach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
rion10
Miałem kilka kontuzji nadgarstka i wiem, że niestety lubią one się odnawiać przy przeciążeniach.


Ile leczyłeś takie kontuzje? Jak potem wyglądały treningi? Tak samo czy były problemy np przy treningu tricepsów czy barków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nadgarstek się długo ciągnął ok 3-4 miesięcy. Później miałem przerwę z miesiąc i przeszło ale teraz wystarczy, że przy wyciskaniu powyginam nadgarstek i już się odzywa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
rion10
Nadgarstek się długo ciągnął ok 3-4 miesięcy. Później miałem przerwę z miesiąc i przeszło ale teraz wystarczy, że przy wyciskaniu powyginam nadgarstek i już się odzywa.


Przez ten czas w ogóle nie trenowałeś? Odzywa się tzn czujesz go że daje o sobie znać czy znowu kontuzja i przerwa 3-4 mc?



Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2017-03-22 11:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Tak akurat wtedy miałem sporo pracy zawodowej i siłownia poszła w kąt na miesiąc. Co teraz procentuje bo poleczyłem zaległe kontuzje w barku i nadgarstku.
Odzywa się w sensie, że pobolewa przez kilka dni.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Aha to ok czyli nie że potem znowu boli jak w czasie kontuzji tak że nie potranujesz? Tylko bardziej tak daje o sobie znać że coś tam kiedyś było nie tak? Ale treujesz normalnie?


Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2017-03-22 11:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Jestem w stanie trenować normalnie . Jest lekkie uczucie dyskomfortu ale da się co nieco potrenować. Z resztą co to za życie bez treningu



Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-03-22 11:17:04

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio czy interwaly?

Następny temat

Redukcja

WHEY premium