SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie kontuzji przedramienia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Może być i 6 m ale to dokładnie nie wiadomo. Ważne żeby w tym czasie nie przesadzić i trenować można zacząć wcześniej ale j.w. ostrożnie. Generalnie lipne to są kontuzje. Raczej lekarz ci nie pomoże bardziej fizjoterapeuta ogarniety ale cudów bym się nie spodziewal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz się zwrócić do fizjoterapeuty, najlepiej prywatnie. Możliwe, że niektóre ruchy nie będą nasilały dolegliwości bólowych.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
ronie220
Możesz się zwrócić do fizjoterapeuty, najlepiej prywatnie. Możliwe, że niektóre ruchy nie będą nasilały dolegliwości bólowych.
hmm dobra skontaktuję się dziś ze swoim rehabilitantem, dziś idę do lekarza pierwszego kontaktu żeby mi coś przepisał może USG ręki mi zaleci?
Robię też sobie cały ten miesiąc przerwę jeszcze. Trudno no nic nie poradzę, siłownia jest dla mnie istotna długo zmagałem się z depresją i nie chodzenie na treningi powoduje nawroty na dodatek poczucie że się cofam w tym co już udało mi się wypracować. Lipa straszna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na pewno będziesz mógł w niedalekim okresie czasu powrócić do treningów. Nie wierze, byś był aż w tak kiepskim stanie. Mi dwóch ortopedów odradzało treningi, kiedy doznałem kontuzji kręgosłupa, a później okazało sie, że odpowiedni ruch był nawet wskazany, bo stymulował stawy i tkankę łączną do redukcji.




Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-03-09 09:50:12
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Do regeneracji tam miało być. Achh nie wyspany człowiek

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Spoko :) generalnie było z ręką już dobrze i nagle 2 dni temu naklikałem się myszką jednostajnie dużo i zaczęło znowu rwać i jakby było przedramie takie "zmęczone" i lekkie te ukłócia w nadgarstku. A już w sobotę miałem iść na trening :/ generalnie czuję to przedramie jakby było z drewna tak to odbieram. trochę się bałem czy to nie cieśń nadgastkowa bo mam złą pozycję przy pracy przy komputerze od ponad 2 lat ale obiawy nie wskazują na cieśń.
Jestem torchę podłamany :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Wiesz ale jak popatrzysz z punktu widzenia wysiłku to klikanie myszką nawet 15 godzinne nie powinno być dla przedramienia wyzwaniem. Coś tam musi być nadal nie tak.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
No wiesz wtedy wróciłem po treningu wtedy jak na przysiad brałem sztangę z ziemi, odrazu bolało wieczorem jak wróciłem i to konkretnie, teraz to jest tylko ćmiemie w porównaniu do tego wtedy - 18.01.17 byłten feralny dzień. Po drodze jeden tydzien trenowałem drugi nie bo bolało dopiero teraz 3 tyg przerwy mam



Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2017-03-09 10:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Wiesz możesz równie dobrze zrobić delikatny trening ale na prawdę delikatny żeby zobaczyć jak przedramie się zachowa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Nie boli przy:
- treningu nóg (przysiady, wspiętki, allachy itp)
- trening klatki ( trochę boli przy rozpiętkach)
- trening barki OHP

Boli przy
- trening tricepsa
- trening bicepsa
- barki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio czy interwaly?

Następny temat

Redukcja

WHEY premium