SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie kontuzji przedramienia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Cześć

Mam pytanie odnośnie kontuzji przedramienia. Mija 3 tydzień przerwy w treningach gdyż czułem ból jak na rysunku niżej. Rozwaliłem rękę podnosząc z ziemi sztangę do przysiadu - nie było stojaków akurat wolnych.

Moje pytanie brzmi co powinienem zrobić, gdyż kończe lek na receptę - Dicloberl retard, prawie 3 tyg przerwy i niby było wszystko ok a wczoraj sporo klikałem w pracy myszką i zaczęło znowu rwać i lekko kłóć.

Nie wiem co z tym zrobić, zaczyna mnie to wpieprzać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
No tak ale na razie nie ma poprawy w funkcjonowaniu więc do tej pory podjęte działania niewiele pomogły

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Czas. Kontuzje w obrębie przedramion często gojà się miesiącami. Popytaj kolegów którzy pojechali się siłowa np na zawodach armwrestlingowych z marszu. Znam takich którzy dochodziło do siebie 6-9 msc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Czyli z pol roku przerwy w treningach?


Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2017-03-08 12:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja zapalenie pochewki stawowej z pół roku leczyłem, tzn leczyłem ok 2 miesięcy, bo 1 wizyta maść, 2 leki NLPZ, 3 ortopeda, rehabilitacja 2 tygodnie nic nie dało samo tak jakoś musiało się zregenerować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
anubis84
ja zapalenie pochewki stawowej z pół roku leczyłem, tzn leczyłem ok 2 miesięcy, bo 1 wizyta maść, 2 leki NLPZ, 3 ortopeda, rehabilitacja 2 tygodnie nic nie dało samo tak jakoś musiało się zregenerować.

Super... Pół roku bez treningów nic dobrego nie wróży..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
to było u mnie, ale wtedy tak jeszcze nie trenowałem zbytnio, bardziej w domu jakieś hantelki itp.
U Ciebie moze być inaczej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
anubis84
to było u mnie, ale wtedy tak jeszcze nie trenowałem zbytnio, bardziej w domu jakieś hantelki itp.
U Ciebie moze być inaczej.

Póki co 3 tygodnie minie w sobotę i czuję napięcie i rwanie w ręce. Nie wiem co z tym zrobić, czy czekac kolejny tydzień czy nie. Jestem sfrustrowany :/
Flex Allnutrition zjedzony, lek się kończy nie wiem co zrobić dalej. Było ok to poklikałem sporo myszką w złej pozycji wczoraj i znowu jest kiepsko.



Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2017-03-08 14:50:43

Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2017-03-08 14:51:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Niestety przedramię to wiele mięśni a dodatkowo wiele małych kości w obrębi nadgarstka. Niestety często długo się leczą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Nie wiem co teraz z tym zrobić. Jak przyspieszyć regenerację żeby do minimum zminimalizować czas przerwy w treningach. Straszna lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Wiesz warto by było się jeszcze raz zwrócić do lekarza i wspomagać jakimiś maściami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi. Ja coś zrobiłem w nadgarstek kilka lat temu podczas wspinaczki i niby jest ok bólu nie ma ale jak raz zrobię łychę w wyciskaniu leżąc z nadgarstka to potem jest odczuwalny przez kilka dni więc jednak coś tam jest nie tak.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2096
Kurde.... poczekam do soboty zobaczę co będzie. Może to też przez to że źle siedziałem przy komputerze cały dzień. Może przejdzie i bedzie ok bo już było ok gdyby nie zła pozycja przy komputerze :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cardio czy interwaly?

Następny temat

Redukcja

WHEY premium