SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie dużych puszek Storma i Shocka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile czasu powinienem brać ten zestaw, tzn. czy aż do momentu opróżnienia puszek czy w którymś momencie się zatrzymać?

Kolejna rzecz to mam to dawkować standardowo? Tzn.
Dt na czczo storm, 30 min przed treningiem shock, 30 min po storm
DNT na czczo storm

Ćwiczę już 4 miesiące, zjadłem dotychczas 1 puszke kreatyny mono (300g) i 4.5kg masówki whey mass i to wszystko.

Moja waga 82kg, ćwiczę 3 razy w tygodniu i planuję zwiekszyć ilość dni treningowych do 4 dni. Za pomoc będę wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
Heh ok, to juz zostawie.. a juz przez 5 minut aukcja stala.. ale skoro mowisz to ok, dzis spotkalem koleszke ktory cwiczy 1.5 miecha i wpieprza naraz 2 jakies kreatyny przed treningowe wiem ze no explode i costam jeszcze (chyba razem z 4 odzywki) i mi mowi ze jeszce koks chce kupic (deke) to az rece zalamalem.. mowie mu ze ja zmarnowalem motyw kupujac taki mocny stack jak shock i storm po 4 miechach a on juz takie rzeczy jak pobudzacze je po 1.5 i chce koks brac... to dopiero jest przypalowe.. jesli o mnie chodzi to mam tylko nadzieje ze nigdy koksu nie zjem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Zależy ile cykl będzie trwać. Fakt jest taki, że Storm skończy Ci się szybciej niż Shock. Zazwyczaj zostaje pół puchy Shock'a.
Dawkowanie dobre. Ja pije trochę szybciej Storm'a po treningu ale to chyba błąd

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ledwo 4 miesiące ćiwczysz dwa cykle za sobą bez sensu droge wybrałeś. jak możesz to nie zaczynaj cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
Czyli spokojnie mam pić Storma aż 835g się skończy? A co mam zrobić z pozostałością shocka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Lepsze to niż SAA, a zdarzają się tacy, którzy zaczynają od tego.
Shock'a dorzuć do następnego cyklu.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 792
albo pod koniec zwieksz dawke shocka


edit: mozesz tez dokupic zwykle mono i brac je w DNT a storm w DT :)

Zmieniony przez - adinpl w dniu 2009-11-19 21:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
tez dobry pomysl :) dziekowa za pomoc panowie :) juz wszystko rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
mi taki zestaw starczyl na 3 cykle :) dokup mono i nie ma co przesadzac z SHOCK bo po 3 dawkach myslalem ze dolece z sali :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
Czaki ma racje, ale zapewne i tak kupisz te puszki.
Tak wiec zjedz calego storma, shocka dawkuj tak jak na opakowaniu. Troche Ci go zostanie.

Jak juz skonczysz cykl wez obydwie puchy, postaw przed soba i pomysl ile i co Ci to tak naprawde dalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
kolego 4 miech stazu i juz za staki sie łapiesz, za wczesie . Zrob jeszce jeden cykl mono/jabko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
Heh ja te puszki zamowilem jeszce zanim tutaj napisalem.. one juz sa w drodze wiec jedyne co moge zrobic to ich nie brac narazie, ale czy rzeczywiscie NIC mi one nie dadza? o.O
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata wagi?

Następny temat

Prosze o szybka pomoc z l-karnityna !

WHEY premium