SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie odnosnie thermo speeda

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
czesc. jestem tu pierwszy raz i tak naprawde nie orientuje sie w tych sprawach ale kupilam sobie za rada mojego chlopaka thermo speed bo chce schudnac a zadne diety na mnie nie dzialaja albo moze inaczej - nie mam tak silnej woli zeby je stosowac i chcialabym sie dowiedziec czy mam brac po jednej kaps. czy po dwie i jakie sa minimalne wymaganie co do cwiczen. myslalam o aerobicu ale w domu tak "po swojemu" chyba ze jest gdzies napisane jak cwiczyc aerobic w domu?? bede bardzo wdzieczna za jak najszybsza pomoc bo jutro chce to wziac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
a czy moge po 4 dniach stosowania zaczac lykac po 2 kaps.?? dodam ze na razie nie czuje zeby cos szczegolnego sie dzialo w moim organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zadne diety na mnie nie dzialaja
nie mozliwe
albo moze inaczej - nie mam tak silnej woli zeby je stosowac
to juz prędzej

bierz jedną kaps na 20-30min przed aerobikiem,aerobami
obserwuj swoj organizm

jedz 4-5 małych posiłków dziennie co 2-3h
unikaj słodyczy,tłystych potraw
ostatni posiłek bialkowy(tunczyk,twaróg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
dzieki. a jak sadzisz pomoze to cos?? i nie znasz jakiejs stronki gdzie sa pokazane jakies uklady do aerobicu?? a ile razy w tygodniu minimalnie musialabym cwiczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
codziennie rano przed sniadaniem na biegi. Wstajesz wczesnie i biegasz.


Tylko uwazj bo mnie troche goniło do klopa po tabletkach. To zeby w połowie biegu cie nie zmogło Biegaj minimum 30min. Im wiecej tym lepiej

---===SFD FIGHT CLUB===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
tylko ze u mnie biegi raczej nie wchodza w rachube. nie wystarczy aerobic?? i ile razy w tygodniu?? znacie jakies uklady?? a czy ktos mi moze napisac czy mial jakies widoczne rezultaty po miesiacu stosowania?? z gory dzieki!! sorki ze was tak mecze ale nie chce czegos zmascic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jak biegi odpadaja to moze : rower, rower stacjonarny, stepper, skakanka
co do aerobiku to mzoe zajdz do dziłu fitness tam wiecej ci poradza, a najlepiej poszukaj w wyszukiwarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
i jakie sa minimalne wymaganie co do cwiczen
zmień podejście, bo daleko z takim "nie zajedziesz";

w kestii ćwiczeń, korzystniejsze od domowego aerobicu będą dla ciebie ćwiczenia aerobowe wykonywane przez dłooższy czas (minimoom 30 min na czczo) stałym, odpowiednim tempem (ok.65-70% HR max); więcej tootaj: https://www.sfd.pl/temat134387/
domowy aerobic można potraktować jako dodatkową porcję roochu, ale nie imo głoowną;

zajrzyj do działu fitness, do podwieszonego postu - tam masz wszystko
https://www.sfd.pl/temat160598/

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-06-13 19:15:02

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Poczytaj jeszcze tutaj - na pewno pomoze:
https://www.sfd.pl/temat181100/
https://www.sfd.pl/temat186031/


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
a czy ktos mi powie jak moge zmniejszyc objetosc tych kapsulek?? polklam jedna ale z wieelkiemi trudnosciami!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4402 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
zmniejszyć?

spróbuj łykać np. z łyżeczką jogurtu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
chyba nie dam rady naprawde!! nie ma jakiegos innego sposobu??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kortyzol - jak go zahamować?

Następny temat

Kretka a woda?

WHEY premium