SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kretka a woda?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Do kretki pije sie duzo wody. Kretke mieszam z woda. W czasie treningu woda. W ciagu dnia woda. Na co innego mozna zamienic wode w tych przypadkach. Na jakie soki a jak nie to jakie napoje? Rozumiem ze woda smakowa moze byc? Ogolnie problem tu wtym ze nie przepadam za woda czy gazowana czy tez nie.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Woda najlepsza właśnie dlatego, że nie ma nic w sobie ..
Prawie wszystkie soki to masa chemii, nic dobrego..
Te wody smakowe to tez jakaś chemia..
Ale wiesz... możesz to pić jak chcesz
Jak chcesz zrobić wode smakową możesz kupić pare limonek/cytryn ew. innych cytusów i odpowiednio dozowac do wody wedle uznania.. Możliwa jest też opcja dodania toche miodu..
Soki możesz tez otrzymywać ze świeżych owoców
Ja kiedyś piłem bardzo dużo kupnych soków, teraz praktycznie tylko woda niegazowana i nie narzekam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
No tak ale nie jest tak czasami ze przy jakis sokach kreatyna sie mniej wchlani np cytrusowe ? Bo np tabletek nie powinno sie popijac sokami cytrusowymi. Bo jak moge popijac napojem z tymbarka to wole to 1000x bardziej niz wode :)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jankisz źle zrozumiałeś sens picia wody przy kreatynie...
nie chodzi o wodę... czyli samą wodę... chodzi o ogół płynów, które przyjmujesz w ciągu dnia... i są to m.in: herbata, kawa, napoje, owoce które jesz... w zasadzie każdy pokarm zawiera wodę...
więc nie koncentruj się na WODZIE... i nie pij tego olbrzymich ilości... bo tylko dużo częściej chodzisz do WC... mam rację??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pij z tymbarkiem! smacznego!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
kreatyne mozesz rozpuszczac w sokach- np. winogronowym
w czasie treningu, jesli Cie stac, mozesz popijac np. lemonowy izostar (puszka z proszkiem wychodzi calkiem tanio)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
pij 2-4litry wody
fakt,ze soki to czysta chemia
ale
zaczyna sie lato
pelno owoców sie pojawia
rób sam soki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Tak jak pisałem..
Może, nie do końca jasno się wyraziłem..
"Woda najlepsza właśnie dlatego, że nie ma nic w sobie"
Soki itp też zawieraja wode ale do tego dużo innych skladników z których część jest beee jak dla mnie..
Ale jak chcesz to pij jak lubisz w końcu życie jest między innymi po to, żeby dostarczać sobie przyjemności
czyli generalne jak Wilhelm
powodzenia życzę!

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6103
Ja w ciagu dnia pijam sobie zielona herbatke i Pu-Erh!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja ostatnio tez zacząłem pic zieloną herbate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Rozumiem Will ale kawe (pepsi i itp) - kofeine powinno sie przy kreatynie unikac raczej? Bo ja np bardzo lubie red bull'a i pilem go codziennie ale przy kretce przestalem ze wzegedu na kofeine.

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie odnosnie thermo speeda

Następny temat

Czy po odzywkach białkowych wychodzi tradzik

WHEY premium