SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie aerobów

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
a ile gram wegli na kg/masy ciała przyjmować po treningu siłowym a przed aerobami?? 1g.ww/kg masy czy mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
jeden gram weglowodanów na kilogram masy ciała,

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2011-03-08 15:07:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Ja od wielu lat pracuję na Polarze.Jestem bardzo zadowolony.Mam znajomych biegaczy i kolarzy,którzy są zadowoleni z tego sprzętu.Zobacz sobie jaki Ci odpowiada,mają duży wybór i w różnym wachlarzu cenowym.Wiedz,że taki sprzęt dobrze używany jest "nieśmiertelny".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Ja polecam SIGMA PC-15 cena około 180zł,mam od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony,2 moich kolegów też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Witam
Mam pytanko odnośnie aerobów w dni wolne od treningu.
Na siłce ćwiczę trzy razy w tygodniu teraz jestem na redukcji biegam trzy razy w tygodniu(30-40 min wolnym tempem) w dni nietreningowe. Po siłce brakuje mi czasu na bieganie.czy ta ilość aerobów i w te dni wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Powinno wystarczyc ale ..............wszystko zależy co się kryje pod słowem redukcja....redukcja, redukcji nie równa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Przez zimę i robienie masy troszeczke się nazbieralo tłuszczyku,więcna wakacje trzeba odsłonić brzuszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1179
A co polecacie dla sprintera długodystansowego, aby nie spalić mięśni ? ( tłuszu nie ma więc nie ma co palić ). Biegam interwałowo 3-5 km lub rekreacyjnie bigne stałym tempem max 10-12 km. Węgle biore przed i po bieganiu. Chciałem nadmienić, że nie trenuje kulturystyki tylko samą siłe robie, ale wiadomo, że zbliżają się wakacje i wypadało by się jakoś prezentować, więc wolałbym uniknąć katabolizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Ravy, użyj supli.Bcaa, dodatkowo Isolite 100 whey protein.Węgle napisałeś, że bierzesz.Możesz pomyśleć o dodaniu przed treningiem MCT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
lukaszP39 Jak odsłonic brzuszek to wystarczy.

Ravy Sprint długodystansowy to 400 metrów.Zapoznaj się z CYKLEM CREBSA składowe znajdujące sie w cyklu będą tobie służyły.Proponuje AAKG posiada arginine i cytruline co natlenowuje twoje mięsnie co w efekcie zwieksza twojawydolnosc,oczywiście aminokwasy BCAA.Dla wyostrzenia mięsni proponuje "kurację" ClenBurexinem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAM vs OLIWA Z OLIWEK

Następny temat

suplementacja do oceny

WHEY premium