SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o mięso.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Wyniki beda takie same jak byś jadł wołowine, ale wołowina ma wiele cennych składników których nie ma kurczak, np. kreatyne.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
wiec moze wyniki bedą lepsze
jedzenie to wieksza potega niz suplementy i nawet małe zmiany daja zauwazalne efekty. a wół vs kurczak to to roznica sporawa

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Nie ma różnicy czy będziesz jadł wołowinę czy kurczaka, i tu i tu jest dobre białko. Obstawiam za małą ilość kalorii i dlatego masa nie idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
nacie jakieś pomysły na przygotowanie wołowiny? ja ją gotuję i też się powoli nudzi

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
jest tego multum w szukajce i necie

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
hmm no sprobowałbym ale mi szkoda tych cielaków co je na rzez wysyłają ;/ co do diety to nie sadze by była zła, białka 2,5-3 g/kg masy, tłuszcz 1,5 , wegle ponad 4 . Jeszcze planuje dorzucic wegle ale nie za duzo bo zaczne odkladac sadło a efektu i tak nie bedzie. A tak przy okazji wegli, to co sądzicie o ziemniakach ? Bo ja tylko ryz i makarony zasuwam, kasze odpadają, a wszamałbym sobie czasem duszone kartofelki ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
za duzo białka

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Pr3z3z:
a jedłeś kiedyś roladki wolowe takie mamusienej roboty? Pychota polecam smakuje wyśmienicie. Jutro spróbóje mamke nakręcić niech mi przepis napisze(jak jesteś zainteresowany oczewiście)

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
jasne. szukam czegoś prostego, co można zrobić dość szybko i o takie przepisy mi chodziło

pzdr

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
Wyniki beda takie same jak byś jadł wołowine, ale wołowina ma wiele cennych składników których nie ma kurczak, np. kreatyne.

wolowina rowniez ma lepszy wplyw na sile panowie miedzy innymi dzieki kreatynie chodz bardzo malo jest tam jej zawartej sam to przetestowalem na sobie... poledwica wolowa bije na glowe kurczaka tylko przyrzadza sie ja dluzej i kosztuje drozej dlatego kazdy kupuje kurczaka

Zmieniony przez - smyryyyy w dniu 2007-12-22 10:21:27

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek po potreningowy po raz 643654

Następny temat

Wyrzeźbiony brzuch

WHEY premium