SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie. Na czym najlepiej zbudowac stala mase?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
smacznego na kanapeczkach to ty nic nie zrobisz.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 767
mierzylem teraz lape.. 34 nie wiem jakim cudem... czyli ... mi poszlo... a tyle jadlem i cwiczylem nie wiem juz sam tyle sie staram i od 4 lat wielki .... niewypal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
to 34 czy 37 masz ?

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 767
Wychodzi na to ze 34.. nie wiem co mam zrobic nie moge kilograma masy nabrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
zacznij jesc to i przytyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Ximi dietą
poraziłeś mnie jak moja teściowa włosami pod pachami

Zmieniony przez - KrissLdz w dniu 2013-01-24 22:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
ximi 6jajek całych na sniadanie +150g owsianki zaparzonej z owocami jakimi lubisz lub masz, potem 200g miesa na posiłek lub 200-300g ryby+ torebka ryżu łyka lub 2oleju lub oliwy co wolisz takich 4posiłki co 3h po treningu gainer lub bulk na kolacje przed snem najlepiej serek ilezmieścisz nawet 500g lub250g twaróg najlepiej kazeine z prochu tak by było 40-g białka+tłuszcze, nawet bym jadł wegle na kolacje niemasz sie czego bać przy takiej dużej aktywności jak masz tyle siana na diete mozesz jeśc wątróbke też ma białko a jak chcesz lecieć na kanapkach to 2bochenki chleba dziennie do boju tu masz niby diete a nie jedzenie kowalskiego to gazete czyta przy kompie

Zmieniony przez - 01Storm01 w dniu 2013-01-24 23:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
Nie ma czegos takiego jak stala masa. nie wazne na czym zbudowana, odstawisz trening i bedziesz spadal. ostatnio czytalem wypowiedz madrego czlowieka ktory prowadzi troche ludzi. nie wazne jak duzo urosniesz na cyklu, zejscie do naturalnego maxa jest nieuniknione. umiejetnym treningiem i dieta mozna to co najwyzej spowolnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jesteś niedożywiony,zmień jedzenie,za mało białka,dobrych węgli,zdrowych tłuszczy.Do każdego posiłku daj łyżke oliwy,jak nie możesz tyle zjeść kup gainera i dopijaj go 2-3 razy dziennie masa ruszy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Rozp*****laja mnie niektore przechwalki z dieta jak pare postow wyzej.200g ryzu do kazdego posiliu jajka owsianki sranie w banie.

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok - Pomoc

Następny temat

kuracja po malej przerwie

WHEY premium