SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w TDP vol 2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
ostro sie robi. jutro jak cos zajrzę rano zobacze jak tabelka wygląda i co... powodzenia panowie!!!! :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
zadaj to pytanie chłopakom z dopingu i szczerze powiedz ilu odpowie poprawnie i czy w ogole wiedza o co chodzi

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ich problem-tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
kto mi powie czy ta odp to to samo co Antek podał: Kokontrakcja (współskurcz)
zdolność mięśni okalających stawy do pracy, właściwego napinania się, dzięki czemu stabilizują i umacniają stawy. Kokontrakcja w znacznym stopniu jest uzależniona od napięcia mięśniowego; pełni ważną funkcję w utrzymywaniu postawy stojącej, siedzącej i innych pozycji ciała.

sie okazalo ze po odp Antka wiedzialem o co chodzi ale terminu za ch** nie znałem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokontrakcja - współkurcz, zdolność napinania mięśnia okalających stawy. Zaliczysz Antoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
CT tak , definicja się i może zgodzi, ale też zależy jaki przykład podaleś

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wikipedia widzę rządzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
tak a widzisz jakiś staw między bicepsem a tricepsem, albo miedzy brzuchem a prostownikami plecow ?

Dla mnie głupi termin, tak jakby potocznie uzywany w jakims tam zawodze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wikipedia Mlekołak, ale oczywiscie zrodlo: internet - a przyklad podalem dobry z tego co Antos napisal.

Napisalem po 20 minutach, bo z ligi halowej wrocilem. Zwyciestwo 4;2 :) :)

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-12-19 22:07:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja nie wyslalem takiej odp. tylko sie pytam czy to to samo:D bo znalazlem taka odp i za k**** nie wiedzialem o co chodzi. a zebym znalazl to co Antek podal to bym odpowiedzial:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mięsień Piszczelowy Przedni

Następny temat

Slpit 4dniowy do oceny

WHEY premium