SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w TDP vol 2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tak placzecie a o przysiadzie to nikt nie napisze:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Każde ćwiczenie jest trudne nawet głupi biceps

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde przestanę chodzić na siłownie bo to dal jakiś ewenementów najwyraźniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Ale to nie chodzi o skrócenie ruchu, tylko o te barki, w wyciskaniu z mostkiem dużo ciężej wyciska się ciężar barkami, jak robi to 70% ćwiczących.

Ostatnio robiłem trening z dwoma kumplami, taką ogólnorozwojówkę, jeden ćwiczy już 4 lata, a on wyciska ciężar barkami, aż śmiać mi się zachciało. Ja nie wiem, czy on czuje klatkę przy tym wyciskaniu.

Jak ja na początku jak zaczynałem, to praktycznie nie robiłem rozgrzewki i jak robiłem klatkę, to po treningu mnie barki bolały. Teraz robię mostek, ale nie robię go takiego jak trójboiści, ale nigdy nie czułem barków ćwicząc z mostkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też...
Nie mam predyspozycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
To powiedzcie mi jaka jest różnica między ćwiczeniem na klatke a ćwiczeniem klatki ?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj na forum to sami inteligenci i czyści technicznie, a na siłce to widzę przeważnie chłopa oderwanego jak od pługa z inteligencją rybki akwariowej, dal których liczy się tylko ciężar i nic więcej... i o dziwo jakoś są bykami, dzikami, czy jak wy ich tam nazywacie

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-12-23 21:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
ruleta
wiesz kto to jest 'ciota' że używasz tego słowa ?

Nie uważam, żebym był ciotą kiedy nie chcę nadwyrężać kolana.

w razie w to ja płacę zdrowiem, nie ty


Najwyżej będziesz pokazywał na 30kg, to nawet nie poczujesz kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Mlekołak
Tutaj na forum to sami inteligenci i czyści technicznie, a na siłce to widzę przeważnie chłopa oderwanego jak od pługa z inteligencją rybki akwariowej, dal których liczy się tylko ciężar i nic więcej... i o dziwo jakoś są bykami, dzikami, czy jak wy ich tam nazywacie


bo na silownie chodza "pakerzy" a nie wyedukowani użytkownicy forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Użytkownicy forum po piwnicach się chowają
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mięsień Piszczelowy Przedni

Następny temat

Slpit 4dniowy do oceny

WHEY premium