SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące konkursu w TDP vol 2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Przy zdejmowaniu ze stojaków nie ściągasz, widać że barki wypychasz, może za wysoko masz stojaki.

Jeszcze zdaje mi się, że za mały mostek robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Skeba fajna ławeczka i sprzęt, wszystko twoje czy na siłkę chodzisz gdzieś ?:)
+ ta budująca muzyka :P

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dostęp do siłowni, która mieści się w wojsku. Hala do mojej dyspozycji, maty, wory treningowe, sauna, bieżnie itd. Dzięki za opinię, może dlatego moja klatka tak odstaje od reszty i kuleje.

A ta muzyczka to z radia :)

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-12-27 17:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Skeba
Daj linka na którym zobaczę jakie błędy popełniam :)



sam go dales wyzej o tym mostku juz nie wspominalem

kladziesz sie na ławke w ogole bez przekonania, tak zeby tylko odj**ać co tam jest i lecieć dalej. takie odniosłem wrażenie. nie wiem czy trema przed występem w tv czy cały czas tak robisz. ja bym nie mogł

a tak ogolnie to peace and love. albo sie daje fimy i oczekuje krytyki zeby wiedziec co wyeliminować, albo sie ich nie daje i dalej ćwiczy w swoim zaciszu. cos za cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Crazy - o to mi chodziło, by wskazać błędy. Cieszę się, że ktoś mi to pokazał. Po to wrzuciłem ten film, teraz spróbuję wyciskać z delikatnym mostkiem i zobaczę, czy lepiej będzie pracować klatka. Lopatki obowiązkowo ściągnę. Dobrze, że wyciskania nie wylosowałem :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
bedzie dobrze:D wszystkiego mozna sie nauczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
dopiero jestem. no musisz bardziej ściągać łopatki wypchnąć klatkę jak ct mówi:) błędy na bierząco poprawiać poprawisz to i nast coś nowego wykryjesz wazne żeby wiedzieć co sie robi źle....i poprawiać :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
I mocno girami sie zaprzeć

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
mój brat uważał że łopatki ściąga jak mu powiedziałem jak ma się ustawić dopiero poczuł w czym różnica online trudniej...

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nowe postanowienie noworoczne już mam - trzeba obrócić je w cel. Po nowym roku wrzucę i się upewnię :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mięsień Piszczelowy Przedni

Następny temat

Slpit 4dniowy do oceny

WHEY premium