SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Push+pull+góra+dół

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1675
Witam. Chciałbym spróbować coś nowego. Trenowałem planami Push+pull+legs, push+pull, FBW. Obecnie chciałem spróbować planu Push+pull+góra+ dół z metodą progresji w której zwiększona jest objętość z tygodnia na tydzień. Obecnie kończę mezocykl push+pull, następnie deload i chce spróbować tej metody progresji z tymi samymi ćwiczeniami co w push pull lecz ze zwiększoną liczbą powtórzeń (obecnie miałem znacznie mniejsze). Mój cel treningowy to rozrost masy. Jeszcze przez 9 tygodni. Później okres minicut.
Bardzo proszę o ocenę. Na czerwono zaznaczyłem serie łączone. W tabelce liczba serii rozpisana w danym tygodniu. Obok opisu ćwiczenia liczba powtórzeń i w nawiasie czas odpoczynku między seriami .











Zmieniony przez - Jarek1993 w dniu 2022-08-29 15:47:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody Progresji, ciężar maksymalny

Następny temat

Problem z martwym ciągiem. Gdzie go dodac?

WHEY premium