SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Purple wraath plus...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
witam,chcialbym dowiedziec sie jak waszym zdaniem dawkowac takie polaczenia:
1. purple wraath plus venom
2. purple wraath plus nano vapor
3. purple wraath plus nitrix
Czy w ogole maja one sens czy tez moze nie bedzie to za duzo?dziekuje z gory za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Dzieki za odpowiedz,w sumei masz racje,lepiej zrobic dluzsza przerwe od kreatyny.A czy moga wypowiedziec sie inni?co do wsponianych przeze mnie polaczen.Glownie chodzi o purple wraath z nitrixem i purple wraath z venomem.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakim celu chcesz stosowac w/w suplementy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6)stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) przewidziane finanse na cykl
11) uwagi i sugestie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
12) jaka dieta
13) czego sie spodziewasz po tych suplementach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
pewnie się spodziewa maga przyrostów bez tłuszczu. Jak chyba każdy, tylko że to niema tak chop-siup.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Witam, dane sa zawarte w moim profilu, zastanawiam sie nad takimi polaczeniami bowiem jestem obecnie na cyklu kreatynowym ktory skoncze za ok 3 tygodnie(lacznie 6 tygodni)pozniej mialem zamiar zakupic nitrixa i polaczyc z posiadanym przezemnie purple(ktory czeka sobie w szafce)nastepnie chcialem pociagnac cykl na purple i nano vapor(rowniez posiadam juz)a nasteoie skoncentrowac sie na redukcji. Stad moje pytania, ktore sa czysto teoretyczne i chcialem zasiegnac waszej opinii.
Co do celu to zmienial sie on bedzie wraz z czasem. Wszystkie 3 zestawy dotycza 3 roznych cykli.Moj staz treningowy to 5 lat,mam 26lat,wzrost 193cm,waga 106kg. Spalacze jakie uzywalem to rok temu san tight i venom. z Venoma bylem bardzo zadowolony. Jelsi chodzi o stostowane wczesniej suple to bylo ich juz baaardzo duzo. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
PW po cyklu na krecie jak najbardziej. Ale o ile dobrze pamiętam to i nitrix i nano mają kretke wiec bez sensu. Kup tak jak ja zamierzam po cyklu na krecie - PW i V12 HP 844 z SAN-A . Jest bez krtety.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Nitrix zawiera kreatyne??hm jak patrze na sklad nie widze:)
a w przypadku V12 HP/844 jak polaczyc go z purple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
v12 napewno tylko przed treningiem - bo to pomper. Pw możesz pić w trakcie lub po treninigu. Choć myślę, że kup tylko v12 , a za reszte kasy na suple kup jakiś produkt potreningowy ( anbolic window, golden finish czy torrent)

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Tylko ze purple juz mam:)i zastanawialem sie co do tego dokupic??obecny cykl kreatynowy trwal bedzie 6tygodni, pozniej chcialbym zrobic przerwe wlasnie na purple(polaczyc z czyms moze? stad pomysl nitrixa), ten cykl trwalby 6 tygodni, a pozniej 6 tygodni na vaporze, co o tym myslisz?jakies propozycje,sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
to poąłćz z v12. nitrix nowy ma chyba kretkę ale nie wiem na 100%. Natomiast vapor ma na pewno i odpada. Pij porcję v12 przed treningiem a PW po.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa mięśni a bieganie

Następny temat

kilka szybkich pytan

WHEY premium