SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w judo - Warszawa 28 luty - 1 marca 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
To poprosimy o trochę więcej słów komentarza Jestem ciekawa,jak na przykład sędziowanie stało? I ogólne wrażenia.

Czemu porażka organizacyjna z tym treningiem?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 549
Sędziowanie moim zdaniem dobre, trenerka mówiła coś o drobnych przypadkach gdzie źle coś zaliczyli, ale były to może dwa przypadki (chociaż sędziowie są blisko i wiecie jak to jest - może my źle oceniliśmy)

Nie byłem na ME Juniorów, ale z tego co mówią trenerzy cała oprawa tego turnieju była 100 razy gorsza niż tych zawodów.. To chyba pokazuje, że wszystko idzie w dobrym kierunku

Przed walkami o medale był pokaz, dziewczyna wykonywała techniki na dwóch judokach (samurajach według organizatorów) - myślę, że całkiem sprawnie to wyszło

A co do tego treningu.. hmm - źle to rozegrali.. Dzieci czekały przed wejściem na salę około godziny (stojąc na płytkach tuż za wejściem do hali - trwało to chyba dłużej niż sam trenig), gdzie zostały podzielone według pasów i tak miały wchodzić na matę. Co tu dużo mówić - to był chaos, podejrzewam, że wielu osobom biorącym udział w treningu się po prostu odechciało. Sam pomysł treningu fajny.. Co do niego samego to nie można się było na nim zmęczyć bardziej niż po 5 min rozgrzewki - 5 pompek, praktycznie dwie serie padów w przód, "dogrzewanie", chyba 8 brzuszków. Potem Nastula pokazywał techniki ze swoim asystentem, a dzieci w zależności od koloru pasa miały je ćwiczyć, czyli od białego do żółtego były chyba 3 trzymania (każde ćwiczone po około 5 min), a od pomarańczowego w górę 2 trzymania i dźwignia juji-gatame. Trening wyszedł jak wyszedł, ale nie można oceniać bo na macie było kilkaset osób.

Co tu jeszcze napisać.. Ogólnie to cała impreza mi się podobała. Dostałem płytkę z plikiem .pdf "Saga o polskim Judo - 50 lat" autorstwa Waldemara Sikorskiego - bardzo fajny dokument, plakaty, a w trakcie walk rozdawali pączki :P

No to chyba wszystko, jak coś to pytajcie

PS. Chciałbym mieć taką matę w klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Zaraz zaraz, to kiedy był ten trening w sobotę czy niedzielę?
Ja byłem w niedzielę do ostatniej walki i nikt nawet nie zaanonsował treningu z mistrzami, więc sobie wyszedłem.

Dodatkowo to wedle zapowiedzi ten trening miał być o 17:30 a niestety finał zakończył się kilka minut po 19:00.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 549
Ja byłem w sobotę (trening miał być w sobotę, w niedzielę chyba nie). Zawodników było tyle, że to wszystko się przedłużyło i trening z 17:30 był przełożony na 19:00, ale jak już mówiłem, zanim w tym całym chaosie dzieci weszły na salę to było chyba po 20

Zmieniony przez - euzebio_15 w dniu 2009-03-02 17:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Wiem, że to troche nie ten temat ale nie chce zakładać specjalnie nowego, jak obecnie wygląda czołówka Polski w judo w kat. open?? Wojnarowicz, Eitel i ...... duża przepaść ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
nikt nic nie odpowie ???


PS. nie dziala mi edycja postów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Mistrzu ,poczekaj cierpliwie bo tu nikt nie siedzi 24/24h a nawet jak siedzi ktos to nie musi być odrazu znawca Judo

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Rozumiem, że te zawody będą jeszcze przez rok?

odbędą się w dniach 28 marca - 1 marca

Czyli od 28 marca 2009 do 1 marca 2010, tak?

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wojnarowicz, Eitel i OGRMONA przepaść. Tylko czemu pytanie akurat w tym poście? Od pojedynczych pytań niezwiązanych z tematem jest spam...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Odnośnie Wojnarowicza, Eitela i reszty. To nie jest prawda z tą przepaścią.
W samej Łodzi jest dwóch bardzo dobrych zawodników wagi +100kg, Deka i Anderwald.

Wojnarowicz z jego olbrzymią masą jest rzeczywiście ciężki do pokonania.
Reszta jest mnie więcej równa, każdy może pokonać każdego.

My baby shot me down ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaliczenia TKD

Następny temat

kierunek ogolnowojskowy zmechanizowany a desant.

WHEY premium