SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady, Wyciskanie i Martwy Ciąg z połową masy ciała 30.01.2016r. Dąbrowa Gór.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Trudno powiedzieć ile powtórzeń wystarczy na podium, to się okaże, jest tylko 60 sekund przerwy pomiędzy poszczególnymi bojami i ciekawe jak będą zaczynać zawodnicy od jakich bojów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
60 sek miedzy bojami to niezbyt duzo wiekszym problemem bedzie te 5 sek miedzy powt jak dobrze zrozumiałem a jkesli to bedzie bez limitów czaspowych to wyniki raczej powyzej 500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Jestem bardzo ciekawy wyników. Ale z tymi 300 ruchami to raczej przesada. Pomyślcie, niech zawodnik waży 80 kg to ma sztangę 40 kg i zrobienie po 100 ruchów wydaje się nie realne. A największym utrudnieniem jest to 60 sek pomiędzy bojami. Ale zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
przesada raczej chyba nie jesli to bedzie bez limitu czasowego to raczej 300 pow powinno byc bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Nie chcę się dalej wypowiadać, bo nie zajmuję się treningiem wytrzymałościowym, więc moje przewidywania nie są niczym podparte. Fakt, limit czasowy to jedno, ale jest info o odejmowaniu po1 powt zakażde 5 sekund. Tak więc może się okazać że pod koniec boju zawodnik będzie miałsame nie zaliczone i tym sposobem zrezygnuje z dalszej walki. To taki naturalny wyznacznikczasu boju ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
rolandman i tu słuszna uwaga odnośnie tych 5 sekund. Nie podano jeszcze jak mają wyglądać przerwy 5 sekundowe w poszczególnych bojach w jakich momentach boju ma to być i to jest ciekawe.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
Wg. mnie najlepsi będą robić wyniki w przedziale 400-450, kwestia rozłożenia sił w poszczególnych bojach,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Też tak uważam, przekroczenie 500 powtórzeń będzie mega wyczynem.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
A ja uwazam ze przekroczenie 300 powtorzen sprawi zawodnikom problem. Wyciskanie polowy masy ciala robi sie modne ale ile osob, ktorzy cwicza tylko na silowni trenuje przysiady i martwy z polowa swojej masy ciala? Zrobienie 100-150 siadow a tymbardziej ciagow moze nie jest zbyt duzym wyczynem ciężarem 30-40kg ale pod kontem wytrzymalosciowym juz jest sporym ze wzgledu na zadyszke, pomimo ze zawodnicy beda mieli sile wykonywac boj to owa zadyszka w drugim i trzecim boju bedzie sprawiala duzy problem i tutaj bedzie bardzo wazna taktyka czyli kolejnosc wybranych konkurencji i rozlozenia sil na poszczegolne boje. Beda to ciekawe zawody dla publiki i bardzo ciezkie dla zawodnikow z powodu regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Kolejność bojów powinna być taka jak w trójboju.Przynajmniej taką kolejność ja bym zastosował mając możliwość wyboru.
Jak będzie znany regulamin to Wam napiszę jaki wynik trzepnie zaawansowany zawodnik WW.Jak wiadomo w WW dysponuje się dużą wytrzymałością a 1/2CC to naprawdę żadna przeszkoda nawet jak się nie wykonuje często martwych ciągów i przysiadów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz imprez TS i STRONGMAN - 2016

Następny temat

M.P StrongMan 2016 i Eliminacje do Mistrzostw Świata 2017, Nadarzyn 15-17.04.2016r.

WHEY premium