SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiad - technika do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38619
Witam,

Mam drugi filmik z tego typu do oceny :). Może dodam jeszcze jeden, ale to głównie na tych ćwiczeniach mi zależy by nie robić źle.





Na pewno mi się ten tylek tak dziwacznie podwija. Kolejna sprawa pewnie ktoś napisze, że głębokość. Ale w tym wypadku im głębiej (muszę stanąć szeroko) tym gorsze mam komplikacje z kolanem, które jest kontuzjowane. Robiąc do tego momentu co na filmiku wszystko ok. Robiąc głębiej jest ból parę dni najczęściej.

Na pewno też waga może być problemem bo to w sumie uciety mój prawie maks 110 kg (8x115), ale boję się brać więcej z powodu niepewności co do poprawnej techniki.

Pozdrawiam. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Poroluj sie chwile przed przysiadem/mc i zrob rozciaganie dynamiczne. Wpisz w Youtube hip/hamstring mobility, filmow od groma.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
witaj, przysiad robisz bez kontroli,
musisz mocniej kontrolowac faze negatywna i zejscie w dol
poza tym widac ze przykurczone sa dwojki i poslad, stad robisz butt winka
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38619
Dobra, a jakbym mógł to poprawić :D? Są jakieś złote patenty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38619
Kolejna rzecz, skąd to bierze? Poza martwym raczej nic typowo pod tył nie robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Przy martwym ciągu też właśnie dostrzegłem płaskie plecy. Zdaje się, że przyczyną są przykurcze w grupie kulszowo goleniowej.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38619
A da się to naprawić czy poprawić? Może być spowodowane brakiem typowych ćwiczeń pod tył? Czy tylko fizjo zostaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38619
Tak sobie myślę, czy te przykurcze mięśni mogą być spowodowane brakiem mocnej rozgrzewki i zupełnym brakiem rozciągania po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
zdecydowanie tak
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38619
Masz może podrzucić jakies dobre art. O tych tematykach? W sensie w internecie jest sporo, ale wiele ze sobą sprzecznych :/.

Myślę też czy by nie kupić sobie rolera i się nie rolowac raz w tygodniu. Warte przemyślenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
wrzucilem przeciez link
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia

Następny temat

Ocena Planu Push-Pull + FBW.

WHEY premium