SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiad do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1552
Witam, jak w tytule proszę o ocenę techniki bądź jej braku.
Pozdrawiam



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, troche ciezko ocenic technike z tego typu nagrania, nie widac calej sylwetki, jak prowadzone sa kolana, czy ustawienie stop, chodz jedna z nich wskazuje, ze sa nieco zbyt mocno otwarte palcami na zewnatrz.

zauwazyc tez mozna brak mobilnosci w stawie skokoym, co powiazane jets tym, ze mocno pochylasz tułów do przodu.

koleja sprawa, to mobilnosc biodra, widac, ze ruch jest ograniczony i podwijac zaczyna sie ogon jak schodzisz praktycznie do granicy 90 stopni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1552
Dzięki za zainteresowanie tematem.
W jaki sposób mogę popracować nad zwiększeniem mobilności stawu biodrowego oraz zachowaniu bardziej pionowej pozycji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1552
Dzięki bardzo za profesjonalne podejście do tematu. Wiele kwestii mi o rozjaśniło.
Powiedz mi jeszcze czy tymczasowo (poza pracą nad rozciągnięciem) stosowanie podkladek będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem? Jeśli tak, jak wysokie mają to być podkładki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
podkladki na treningu pozwola wyeliminowac czesc ograniczenia ruchu w stawie skokowym, i pozwola siadac glebiej, wiec moga posluzyc jako tymczasowa pomoc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej