SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do startu w MP na suplementach firmy SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Zawsze jest troche mniej niz 33km/h,zazwyczaj kolo 30.
Wszystko zalezy od obciazenia..Nie wiem jak interpretowac to na moim sprzecie,ale ja robie na levelu 5 ,a jest ich chyba 12.

Nick jest juz bardzo stary,zarejestrowalem sie tu jakies 6 lat temu.

Tak spalam,mniej wiecej tyle kalorii(jesli wierzyc temu co pokazuje ten komputerek)bo zdjecie robilem w ostatniej minucie krecenia.

Dieta dzisiaj bez wiekszych zmian.
Rano byl omlet,ktory juz opisalem,pozniej 2x makaron po 75g+piers z kurczaka gotowana 250g,1x ryz 75g+wolowina 230g w postaci steku i 1x makaron 50g+250g piersi.Do kazdego z tych posilkow za wyjatkiem potreningowego 15g oleju lnianego lub ryzowego.
Zostal mi jeszcze ostatni posilek-albo zmobilizuje sie i przygotuje sobie lososia z dodatkiem warzyw albo zjem wolowina,ktora juz mam przyrzadzona.

Przed treningiem porcja stacku kreatynowego SFD,
Bezposrednio po treningu carbo SFD 50g+BCAA SFD 15g
20 minut pozniej 40g odzywki wysokobialkowej WPC protein plus SFD.

Dzisiejszy trening:
Po rozgrzewce,zaczalem od klatki..
-Wycisk hantli w skosie 30 stopni,30kg*15powt,40kg*15powt,47kg*10powt+37kg*10powt i takiego dropseta powtorzylem jeszcze 2 razy,
-Seria laczona:Wyciskanie na maszynie w chwycie neutralnym+sciaganie linek na bramie,
3serie:12+12powt,
W pierwszym cwiczeniu z serii laczonej postawilem podobnie jak w pierwszym na wiekszy ciezar,a w drugim skupilem sie na mocnym dopinaniu miesni klatki piersiowej dbajac rowniez o to,zeby do pracy nie wlaczaly sie naramienne,
-Seria laczona:Wycisk hantli na lawce skosnej 45stopni w chwycie neutralnym+Rozpietki z hantlami na lawce poziomej,
3serie:15+15powt,
Pierwszego z powyzszych cwiczen nie robilem kupe czasu i postawilem na dokladny ruch z malym ciezarem,w rozpietkach podobnie...
Cala klatke zrobilem w niecale 30 minut,nastepnie przeszedlem do treningu barkow,ktore trenuje obecnie bardzo lajtowo.
Priorytetowo potraktowalem tylni akton...
-Odwodzenie ramion z linka na wyciagu gornym,5serii z progresja 15-12powt,
-Seria laczona:Wyciskanie hantli+unoszenie hanti na boki,
nie szalalem z ciezarem w zadnym z powyzszych cwiczen.Wyciskanie robilem hantlami 37kg,ale pomimo,ze bylem juz po treningu klatki na upartego moglbym nawet pomachac 47kg,unoszenie na boki tez jak panienka 12kg hantle,3serie:15+15powt,

jeszcze brzuch:
-Seria laczona:Unoszenie nog w zwisie na drazku(kontrolowalem ruch tak zeby nie kolysac tulowiem)+spiecia tulowia na lawce skosnej,
4serie :15+20powt,
-Na koniec treningu zrobilem jeszcze cwiczonko na maszynie na miesnie skosne,2 serie na kazda strone.

Caly trening zajal mi 65 minut.
Juz teraz jestem pewien,ze 100% pure power znacznie zwieksza wytrzymalosc podczas treningu co pozwala trenowac z wieksza intensywnoscia.Pompa i koncentracja rowniez sa mocno nasilone.
Na koniec przesylam zdjecie z malej przypinki po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Barki wyglądają świetnie, kable też niczego sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Wielki jesteś, i super kable na barach i łapach. Konkretna sylwetka

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
forma juz bardzo dobra.

a nie wiem czy pisałes kiedys jaki masz staz?

i czy juz jakies zawody były kiedys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Marian- SMS już sukcesy międzynarodowe ma już nawer

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Cos tam startowalem w juniorach,ale w miedzyczasie sie nie obijalem.
Co prawda zawsze moznaby cos ulepszyc,ale od poczatku grudnia jade na pelnych obrotach,a od stycznia jestem na scislej diecie i jak do tej pory jeszcze sie nie zlamalem

Dzisiaj bardzo ciezki dzien-pobudka 6.25,suplementy-aeroby-posilek i do pracy na treningi indywidualne z klientami,pozniej chwila zeby przygotowac posilki i ogarnac podstawowe obowiazki i wyjazd na slask,bo musialem tam cos zalatwic.
Przy okazji kupilem(uwaga pasteryzowane bialka jaja-bardzo przydatne na tym etapie przygotowan.
12x 1l w kartonikach jak na mleko.
Jeden karton to odpowiednik 33-34 bialek jaja sredniej wielkosci.
Jutro wrzuce foty i po przetestowaniu dam znac czy wszystko ok z tym produktem.

Po powrocie udalem sie na trening o nietypowej dla mnie porze.
Trenowalem po czwartym posilku o godzinie 20.00.
Najpierw zrobilem wioslowanie dochodzac do 150kg w ostatnich dwoch seriach(sam jestem w szoku,waga w dol,a sila w gore...

Pozniej serie laczone: Sciaganie z gory do klatki+wioslowanie hantlami lezac przodem oraz sciaganie linki wyciagu gornego do bioder+wyprosty na laweczce,

Przerwy tak krotkie zeby zlapac oddech,ale niekoniecznie kosztem ciezaru.
Po treningu plecow zrobilem jeszcze kaptury a na sam koniec dwuglowe:
-uginanie stojac,4x15-12,
-laczona:uginanie lezac +martwy z hantlami na prostych nogach,
4x15+15,

Caly trening w niecala godzine,skupienie i koncentracja na maxa.
Mialem w planie jeszcze lydki,ale nie chcialem przedluzac,wiec zrobie je jutro oddzielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Hardcore barki. Do zawodów jeszcze troche zostało a pręgi już zaj**iście widoczne ;)
Czuje że będzie mega forma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Właśnie, daj znac gdzie te białka kupiłeś i w jakiej cenie. Chetnie sam bym sie w nie zaopatrzył

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse power z czym połączyć

Następny temat

Białko, tak czy nie w moim przypadku?

WHEY premium