SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do startu w MP na suplementach firmy SFD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
darioman7 Co masz na myśli mówiąc kulturystyka naturalna? Kulturystyka klasyczna? A kulturystyka wagowa już nie może być naturalna? Nie koniecznie trzeba być ogromnym, są niższe kategorie wagowe. Poza tym "zwykły człowiek" bez odpowiednich genów, ani w tym rodzaju kulturystyki, ani w drugim nie osiągnie prawdziwych sukcesów.
Jeśli ktoś ma zbyt masywne nogi to po prostu ćwiczy je w inny sposób, jeśli zależy mu na klasyku. Tak też się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
ProSatan- źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli kategorie ciężkie, a głównie PROsów. Co do genów, to masz rację. Co do kulturystyki naturalnej to mam czasem wątpliwości, czy jeszcze taka istnieje w przypadku startujących, po tym jak rozmawiałem z kilkoma juniorami ( 17-18 lat) bedących od długiego czasu na bombie. A pisałem jeszcze o klasycznej ( i niższych kategoriach wagowych w sumie też) pod tym względem, że sylwetki takich zawodników są "bliższe" dla zwykłych ludzi.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Witam po krotkiej nieobecnosci...
mialem niezly zapierdz*el,w dodatku lekkie przeziebienie mnie zlapalo,ale nie jest najgorzej.Nie przerywalem treningow ani aero i dieta na 100% caly czas.

Dzisiaj ostatni trening przed KLodzkiem.
Jutro obcinam wegle o polowe,wyrzucam takze jutro sol z diety,reszta bez zmian.
W piatek z kolei wracam do normalnej ilosci wegle ,a bialko obcinam o polowe.
Jesli chodzi o wode to pije jej jak najwiecej,jutro podobnie.
W piatek bedzie to 100ml do kazdego posilku.

Jestem juz coraz bardziej zmeczony przygotowaniami,jednak suple w duzym stopniu mi pomagaja.
Gdyby nie one regeneracja bylaby na duzo slabszym poziomie...

Wrzucam pare fotek w koncu,sami ocencie jak sie to prezentuje
Waga to 98,9kg rano na czczo.Limit to wzrost - 100 +8

Troche krzywo sie przypialem...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
forma kozacka
soga już wbiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a ja teraz
ladnie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
jest super sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Yeah jest świetnie Startujesz w Kłodzku w kategorii studentów?
W Kłodzku wystartuje z mojej rodzinnej siłowni 4 albo 5 zawodniczki i 1 zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Forma jest mega , po dodaniu ww bedzie się to zaje***cie prezentowało . Pokaż jeszcze plecy bo jestem ciekawe jak to teraz wygląda .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Super forma, przedramiona wyglądają na bardzo duże. Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Jade walczyc do Klodzka!

Dzisiaj polowa porcji weglowodanow.
czyli rano 50g lacznie platko i maki,a pozniej 135g makaronu podzielone na 4 posilki.
Jestem styrany jak nie powiem co ale mam mega motywacje i cel!

Fotki plecow i filmik z ostatniego treningu dam dzisiaj wieczorem!
Ale wydaje mi sie,ze plecy prezentuja sie dobbrze.
Cel do MP to podostrzyc lydki i dwuglowe!
Chociaz i woda ma zejsc dopiero na sobote!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse power z czym połączyć

Następny temat

Białko, tak czy nie w moim przypadku?

WHEY premium