SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Debiutów 2013 Marta Górka:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Mogę zapytać w jakim celu 3g bcaa i 3g argininy po treningu?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Dzień dobry wszystkim w nowym roku:) mam nadzieje że nowy rok bedzie wam sprzyjał. I osiągniecie swoje cele;). Dzisiaj trzeba zrobić sobie delikatny rozruch:) więc zrobie sobie dzisiaj 2 cwiczenia na klatkę laweczka na skosie- wyciskanie, i rozpiętki. 2 ćwiczenia na biceps podciąganie na drążku oraz uginanie na modlitewniku:) no i oczywiście brzucho z lydeczkami;0 trening będzie w warunkach garażowych bo dzisiaj koksownie zamkniete:) czyli tak jak się zaczynało;) A Wy jak tam żyjecie po sylwestrowej nocy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
klin2511
Mogę zapytać w jakim celu 3g bcaa i 3g argininy po treningu?
Pozdrawiam
Wcześniej brałam większą dawkę bcaa 10g przed i 10g po:) ale ze do teraz jeszcze jestem na budowaniu masy mięśniowej to ta gramatura 3g bcaa i 3g argininy jest zupełnie wystarczająca aby mięśnie dobrze przyswajały regeneracje i ich budowę oraz dotlenienie mięśnia było jak najlepsze:)a że nie mogę brać przed treningówek to arginina jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem aby nakręcić pompę mięśniową:) jak wejdę w okres redukcji dawka się zwiększy z wiadomych względów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Nie jestem specjalistą, ale nie lepiej by było przyjmować bcaa+argininę przed?
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
JW. arginina po treningu imo kiepski pomysł, zreszta jak juz chce sie miec fajna pompe to lepiej brac przed i 2g po trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Hekade
JW. arginina po treningu imo kiepski pomysł, zreszta jak juz chce sie miec fajna pompe to lepiej brac przed i 2g po trenie
Narazie bazuje na jedzeniu:) i wszystko mam ułożone przez trenera typowo podemnie;) wiem że można brać przed i kiedyś tak brałam i było spoko, ale jestem w fachowych rekach więc słucham się tylko trenera:) każdemu służy co innego:) dlatego jest metoda prób i błedów:) i samoobserwacji:) na co dobrze reagujemy a no co żle;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
spoko nie wtracem sie tam w wasze "tajemnice" sportowe kazdy trener zapewne ma troche "inne" podejscie do sprawy :) zauwazylas jaka zmiane bioraca arginine po treningu? lepsza regeneracaj czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
Hekade
spoko nie wtracem sie tam w wasze "tajemnice" sportowe kazdy trener zapewne ma troche "inne" podejscie do sprawy :) zauwazylas jaka zmiane bioraca arginine po treningu? lepsza regeneracaj czy cos?
Po treningu dobrze się regeneruje;) ta dawka jest akurat spoko bo nie czuję się przemęczona;) po argininie zauważyłam i to polecam kobietą że po regularnym stosowaniu i efekt był zauważalny po 3 miechach że stan włosów skóry i paznokci się poprawił znacząco ponieważ wszystko dostało lepszego ukrwienia:) i z tego jestem bardzo zadowolona:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 417
kurczaczek
Hekade
spoko nie wtracem sie tam w wasze "tajemnice" sportowe kazdy trener zapewne ma troche "inne" podejscie do sprawy :) zauwazylas jaka zmiane bioraca arginine po treningu? lepsza regeneracaj czy cos?
Po treningu dobrze się regeneruje;) ta dawka jest akurat spoko bo nie czuję się przemęczona;) po argininie zauważyłam i to polecam kobietą że po regularnym stosowaniu i efekt był zauważalny po 3 miechach że stan włosów skóry i paznokci się poprawił znacząco ponieważ wszystko dostało lepszego ukrwienia:) i z tego jestem bardzo zadowolona:)
no i dzisiaj skończyłam trening:) było ok muzyczka sobie pogrywała no i warunki tak jak chyba każdy z nas zaczynał czyli garażowe:) ale przy dobrym widoku:) moja druga miłość czyli motoryzacja:)ciężarów nie było za dużo i trzeba było kombinować aby zrobić ćwiczenia na max spięciu:) wrzucę fotki nie są zbyt wyrażne bo są robione z telefonu:)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hekade sie nie znasz, aakg po tr jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu nóg.

Następny temat

plan do zerkniecia

WHEY premium