SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks - przygotowania do złotej rękawicy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Witam na poczatku chcialbym sie przywitac ze wszystkimi gdyz jestem tutaj pierwszy raz ;p
Na poczatku napisze swoje dane :
- 19 lat
- 180 cm
- 75 kg
- trenuje boks 5 lat, jestem w grupie zawodniczej, zaawansowanej.
- staz na silowni 1miesiac ( w domu od paru lat cwicze lecz wiadomo dom to nie silownia, nie mam dostepu do full sprzetu i mozliwosci )
Jak w temacie zblizaja sie zlote rekawice w Krakowie. Mam ponad 6miesiecy na przygotowanie sie. Podczas wakacji niestety moj klub bd nieczynny, po rozmowie z trenerem ustalilismy zebym przez wakacje trenowal na silowni (aby sie wzmocnic) z elementami boksu. Chcialbym przybrac na wadze do 78/81kg gdyz lubie miec wyzszych wyzszych przeciwnikow. Teraz mam ogromna prosbe do Was !!! Robic na silowni typowy trening kulturystyczny np split + rozciaganie miesni aby nie stracic tak strasznie na szybkosci czy moze trening fbw z elementami boksu ? Bd uzywal odzywki proteinowej oraz witamin. Chcialbym was poprosic o wszelkie porady zwiazane z treningiem na silowni w celu wzmocnienia i przybrania troszeczke na wadze. Jeszcze bede rozmawial z instruktorem na silowni oraz moim trenerem lecz chcialbym miec rowniez Wasza opinie. Chodzi mi o ogolne informacje, porady, doswiadczenia, jezeli chodzi o plan cwiczen czy diete sam to zalatwie :)
PS. Szukalem na forum tematow na team silowni i boksu lecz wiekszosc linkow nie dziala z poprzednich lat a odpowiedzi tam zawarte nie pomagaja mi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 377
probowalem go kiedys osobiscie co prawda nie pod zlote rekawice ale jedno jest pewne mianowicie silka spowolni cie troche takze nie zapomnij o tym i trenuj tez czasami refleks! powodzenia w boksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
włascwie nie ten dział...

zastosuj FBW ale niekoniecznie ten z powyższego linka- możesz dać też elementy bardziej dynamiczne, jak rwanie czy zarzut sztangi, push press itp...

właściwie to sam powinienes zaproponować trening, wypełnić ankietę itp...

ponadto myślę, ze zdajesz sobie sprawy, ze dieta musi być też tak dostosowana abys mógł te mięśnie budować, nie dość że je budować to w żadnym wypadku nie "zbierać po drodze" tłuszczu...

więc z innych elementow- powiedzmy- techniczno-wydolnościowych raczej nie rezygnuj, ale to już powinien Ci dokładniej podpowiedzieć trener prowadzący...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-06-24 19:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 pytaj _Knife_ kiedyś był fighterem, teraz jest pakerem, wie o czym mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
bardzo pomogl mi artykul knifa, sog dla dawida :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening da piłkarza

Następny temat

Trening Heavy Duty wg. Mike Menztera KILKA PYTAŃ

WHEY premium