SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygoda z Treningiem // Dieta Redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Dobra.. od kilku dni wprowadzilem pewne urozmaicenia.. skoro jestem za chudy :)
do kazdego posilku oprocz sniadan piers z kury lub stek(5-6 dziennie), a przed snem twarog z lyzeczka oliwy. Lepiej?

Czy ta oliwa na noc to niegrozna jest? Nie odlozy mi sie w tluszcz?

Zwalczam mamtowdupizm i tumiwisizm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
tłuszcz jest właśnie od tego żeby to białko na noc się dłużej wchłaniało. Nie odłoży się tobie żaden tłuszcz. Jak zobaczyłem kolesia wyższego o 20cm, który mniej waży ode mnie, piszacego że chce schudnąć to.... Dobrze że wcześniej tobie powiedzili :D

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-11-06 04:28:03

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Dobra.. odnawiam i prosze ponownie o korekte..
Miesiac do przodu i 6 kg do przodu.. waze teraz 94kg a oto dieta jakiej trzymalem sie przez ostatni miesiac:
rano 7.00 omlet z 3 jaj, chleb pelnoziarnisty -
8.00 ide na silownie godzina silki + 40 minut na biezni.
10.00 micha platkow + 250ml mleka
11.45 lunch wieprzowina lub wolowina z ryzem i masa warzyw +mleko
14.00 100g sera mozarella, 2 bialka z jaj i salata/pomidor
17.00 piers z kurczaka + ryz + mleko
20.00 znow 2 bialka z jaj, warzywa i ser mozarella / jak nie jestem glodny tutaj czasem wstawiam zamiast tego 200g migdalow z kawusia :)
22.30 piers z kury.
1.00 twarog 250g + oliwa

aaa, przestalem totalnie slodzic..

Co zrobilem zle? Czego mi brakuje w diecie?
Zastanawiam sie tez nad aminokwasami.. warto brac?

Dzieki.

Zwalczam mamtowdupizm i tumiwisizm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Dobra.. odnawiam i prosze ponownie o korekte..
Miesiac do przodu i 6 kg do przodu.. waze teraz 94kg a oto dieta jakiej trzymalem sie przez ostatni miesiac:
rano 7.00 omlet z 3 jaj, chleb pelnoziarnisty - jeśli to jest twój posiłek przedtreningowy to musisz jeść tu dużo węgli złożonych[jako źródłó węgli jesz je przez cały dzień oprócz posiłku potreningowego] (kaszę/makaron razowy;z mąki durum;pełnoziarnisty/ryż dziki; basmanti;paraboliczny;brązowy/kuskus/płatki owsiane)z szybko wchłanialnym białkiem czyli chudą rybką/mięsem/odżywka białkowa/ew. białka jaj, w tym posiłku musisz unikać tłuszczu, który spowalnia wchłanianie i warzyw które mogą wywołać problemy w trakcie treningu
8.00 ide na silownie godzina silki + 40 minut na biezni.potrzebujesz masy, więc skoncentruj się na siłce, wywal bieżnię
10.00 micha platkow + 250ml mleka odrazu po treningu możesz walnąc banana, po 30min-1h musisz zjeść porządny posiłek składający się z węgli złożonych o wysokim IG(ryż biały/ziemniaki/makaron zwykły z szybko-wchłanialnym białkiem(jw.) tak samo jak w przedtreningowym unikamy tu warzyw i tłuszczu
11.45 lunch wieprzowina lub wolowina z ryzem i masa warzyw +mleko może być,jako źródła węgli to takie jakie wymieniłem ci w śniadaniu, wywal mleko, dodaj oliwę; Tak btw to po zjedzeniu posiłku potreningowego, nie będziesz musiał jeść kolejnego posiłku tak szybko, więc ten z powodzeniem mżna przesunąć nawet do 13:30
14.00 100g sera mozarella, 2 bialka z jaj i salata/pomidor najlepiej połącz ten posiłek ze wcześniejszym i zjedz go 0,5h wcześniej
17.00 piers z kurczaka + ryz + mleko bez mleko, z ryżem, źródło węgli jw.
20.00 znow 2 bialka z jaj, warzywa i ser mozarella / jak nie jestem glodny tutaj czasem wstawiam zamiast tego 200g migdalow z kawusia :)połącz ten posiłek z tym o 22.30 daj tu pierś/białka jaj/rybka+mniejszą ilość węgli+warzywa+orzechy włoskie/pestki z dyni(jak źródło tłuszczy wielonienasyconych)
22.30 piers z kury.
1.00 twarog 250g + oliwa
ten posiłek ok 1,5-1h przed spaniem, dodaj trochę warzyw
aaa, przestalem totalnie slodzic..

Co zrobilem zle? Czego mi brakuje w diecie?
Zastanawiam sie tez nad aminokwasami.. warto brac? są drogie, lepiej zainwestuj w dobrą dietkę :)



teraz musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie, określić proporcję białek/węgli/tłuszczy i porozdzielać mędzy posiłki, posty które musisz przeczytać :
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html
https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

powodzodzenia

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2008-12-11 09:14:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na uda.?

Następny temat

Dieta - prosze o poprawki

WHEY premium