SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybieranie mięśnia ale także przybieranie brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
To nie było w Focusie a czytałem to na forum niedawno Tak, wiem że muszę jeść tyle i to co sobie wyliczyłem ale ciężko jest tyle w siebie wepchać na początku. A z dietą rozumiem że trzeba jej ściśle przestrzegać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Po 4-5 dniach zdaj relacje jak Ci idzie, moze coś pozmieniamy ;)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Dobrze, podejrzewam że jeżeli wcisnę w siebie tyle jedzenia to nic mi się nie stanie. Nie mogę tylko jeść takich ilości jedzenia przed snem zawsze conajmniej 3h przed snem bo przybędzie mi wtedy trochę wagi Przez ile tygodni mam realizować swoją dietę by przyśpieszyć metabolizm? Jestem cierpliwy i spokojnie wytrwam ale jestem ciekawy ile to potrwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Jestem cierpliwy ... ale jestem ciekawy ile to potrwa

Fazer!!


A ostatni posiłek mozesz zjesc nawet pół godziny przed spaniem. Jaies dziwne żródła czytasz ...

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
No co? Wiem iż niektórzy jedzą nawet przed samym snem ale ja opisuje to co sam już przeżyłem Przez parę miesięcy obserwowałem swoją wagę i już trochę wiem jak reaguje mój organizm

Uff ale ciężko, czuję się jakbym jechał na diecie na mase Jem już drugi dzień według rozpiski i cały czas chodzę najedzony a jak mam jeszcze zjeść to mnie ogarnia przerażenie. Waga na razie stoi z rana na poziomie 76-76,5 kg więc aż tak nie jest żle. Po tygodniu zmienimy diete?

Zmieniony przez - Fazer08 w dniu 2009-11-25 16:59:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
To zalezy.

Masz jeśc i ćwiczyć - z treningu na trening bardziej intensywnie, trzeba ci metabolizm przyspieszyc. I nie waz sie codziennie.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Ćwiczę intensywnie tyle że przez to jedzenie czuję się ociężały Czy brać l-karnityne na przyśpieszenie metabolizmu? Tak, wiem że najlepiej żadnych odżywek ale tak się pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Ćwiczę intensywnie tyle że przez to jedzenie czuję się ociężały
To zrób sobie dłuższą przerwe po tym posiłku przed treningiem.

Fazer, ja zdania nie zmienie co do suplementów i wspomagaczy więc nie pytaj. To szkodzi niz pomaga.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Ja mam taki metabolizm że jak przyjdę ze szkoły i po treningu coś zjem to czuję jakbym zjadł zdecydowanie za dużo. Suplementy wiem że szkodzą dlatego zostało mi już tylko 10 kapsułek, potem już nic z odżywek nie kupuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
L-carnityna nie przyspiesza metabolizmu. W ogole jej dzialenie jest niewiadome i o ile na pewno nie szkodzi o tyle czy cokowiek zdrowy osobnik odczuje to watpliwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - pytanie

Następny temat

Program pomocny do układania diety

WHEY premium