SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybieranie mięśnia ale także przybieranie brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Wbrew pozorom regeneracja jest wazna, szczególnie jak biegasz, wiem cos o tym ;)
Do tego masz jeszcze siłownie.


Ile kalorii powinny mieć te posiłki, podejrzewam że nie zdołam zjeść 6 posiłków dziennie bo wypijając 0.5l mleka już jestem napchany Aha dzięki za pomoc, Sog już poleciał

Kalorie rozłóż sobie mniej wiecej równomiernie, ale tak by wiekszosc weglowodanów była wczesniej w ciagu dnia, czyli rano i w południe, a wiecej tłuszczy blizej wieczora. Tak mniej wiecej. Ja tez chodziłam na poczatku najedzona, potem ucianłam. Dlatego zobaczymy co sie bedzie dziac przy tych 2500kc, jak nie pójdzie obetniemy troche i dalej bedziemy obserwowa.

A te pół litra mleka to nie za duzo?? co?? Ja bym dodała wiecej jajek :)

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-11-23 20:45:05

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Dziękuje za pomoc Kalorie rozłożę po 500 i będę jadł po 5 posiłków dziennie. Tyle że pozostaje sprawa iż mój obiad zwykle ma więcej kalorii więc lepiej go uciąć i rozłożyć kalorie równomiernie? Jajka jem w sobotę i niedziele gdy mam czas na ich ugotowanie. Dziennie pije 1.0 l mleka 2% gdyż przyda mi się dodatkowe 30g biała, no a czasem niestety ciężko wypić ten litr mleka Aha i jeszcze jedna sprawa, podobno jeżeli się zje więcej niż 500kcal na raz to każda kaloria następna się odkłada, to prawda?

Zmieniony przez - Fazer08 w dniu 2009-11-23 20:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Jak masz duze posiłki to podziel je, zostaw na później.
Ja np potrzebuje jesc co 2-2.5 godziny. To sobie policz ile musze zjesc jak wstaje np o 5. A zaczynałam od 5 posiłków dziennie

Aha i jeszcze jedna sprawa, podobno jeżeli się zje więcej niż 500kcal na raz to każda kaloria następna się odkłada, to prawda?
Gdzie to wyczytałes? Ja mam czasem posiłek, który ma ok 500kc.
Jesli mówisz o posiłku,który składa sie z samych weglowodanów i jest zjedzony przed snem to CI sie moze 'odłożyc' ;). Wszsytko zalezy kiedy jesz taki posiłek i jaki jest podział makroskładników w nim, do tego jeszcze dochodzi aktywnośc fizyczna, treningi.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Ja sobię mocno spowolniłem metabolizm tym swoim niejedzeniem, w 2 miesiące ze 105kg do 87kg a potem w miesiąc do 76kg no i teraz ważę 75kg. Nie żałuje tego bo wyglądam o wiele lepiej niż wcześniej ale i tak tragicznie ale teraz spróbuje podkręcić sobie metabolizm i zejść do 65kg Mam nadzieję że się uda, bo mam dziwną sylwetkę i dziwnie to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Trzymaj diete i ćwicz ;)
Bedzie dobrze. Głowa do góry.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Cały czas mam nadzieje Gdybym jej nie miał to teraz ważył bym te 105kg Dziękuje za pomoc, zobaczymy jak mój organizm będzie reagował po tygodniu tej diety

Hmm jak myślisz akneraj ile przytyje jedząc te 2500kcal dziennie i ile będę musiał ciągnąć jedząc tyle i ile będę mógł zejść z wagi w jakim czasie? Pytam orientacyjnie a czekać na upragnioną wagę spokojnie poczekam

Zmieniony przez - Fazer08 w dniu 2009-11-23 22:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Kolejne dzień minął na mojej diecie Mam pytanie czy bardzo będzie żle jeżeli nie zjem tych 2500kcal a 2000kcal i czy uzupełnianie brakujących kalorii musli z miodem jest dobrym pomysłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Mam pytanie czy bardzo będzie żle jeżeli nie zjem tych 2500kcal a 2000kcal

Tak, musisz sie nauczyć jesc duzo i nie tyc. Poczatki są trudne. Trzeba podkrecic Ci metabolizm.
Ile posiłków dzis juz miałeś?


i czy uzupełnianie brakujących kalorii musli z miodem jest dobrym pomysłem?

Na noc?? Jak brakuje Ci kalorii siegaj na pierwszym miejscu zawsze po białko: jakas rybka z warzywami albo kurczak...

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Te musli z miodem nie na noc ale tak w ciągu dnia. 2500kcal ehh ale ciężko, muszę sobie rozepchać w takim razie żołądek bo teraz nic mi się prawie nie mieści Na szczęście przytyje tylko do 76kg i już więcej nie, jakoś tak mam że więcej sadełka nie przybieram Aha słyszałem że jak ktoś jest na diecie to po 3 tygodniach powinien zrobić sobię przerwe taką samą jak ja i po ilu tygodniach wróci dawny metabolizm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Te musli z miodem nie na noc ale tak w ciągu dnia.

Fazer, Ty masz jesc co sobie wyliczyłęś i nie narzekać.
Masz do tego sporo ruchu ... jak pisałeś.


Aha słyszałem że jak ktoś jest na diecie to po 3 tygodniach powinien zrobić sobię przerwe taką samą jak ja i po ilu tygodniach wróci dawny metabolizm?

Fazer, odłóż tego 'Focusa' i trzymaj miche.

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-11-24 16:59:34

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - pytanie

Następny temat

Program pomocny do układania diety

WHEY premium