SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przetrenowanie z psychicznego punktu widzenia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Siema,

jak to u was wyglądało? Dziś zacząłem 5 tydzień splita. W 4 tygodniu zwiększyłem obciążenie. Od tego momentu mam jakąś niechęć do treningu. Mniej siły. Zanik skończę rozgrzewkę myślę o końcu treningu. Wpadłem w hipersomnie- śpię 11-12h i nie ma ch**a, abym wstał wcześniej. Chyba, że uczelnia. Któryś raz przyłapuję siebie na przekładaniu treningów lub ćwiczeń- dziś np. przełożyłem cały triceps, bo nie miałem siły. Robię szybko jedno ćwiczenie a potem długą przerwę przez co ostygam. Dopada mnie monotonia. Niestety ćwiczę u siebie i nie mogę ot tak zmienić planu.

Wszystko odbija się na MMA. Nie mam siły zrobić 20 pompek, już w połowie rozgrzewki zdycham...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
nie uwazasz ze przydałoby sie zrobic badania? trenujesz mma i ts ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
rozpisz dokladnie swoj plan oraz mma

ewidentnie jestes zajechany i bedzie tylko gorzej jak nie zmienisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 14-latka po 2 ,,kontuzjach'' POMOCY

Następny temat

Jak uwidocznić mięśnie brzucha?

WHEY premium