SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przetrenowanie, wielkosc miesni ? Jak to jest ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
Dzieki za te odpowiedzi, o to mi chodzilo, wiele to wyjasnia ;)

pierwsza uwaga... jak napisales ich miesnie sa imponujace po kilkunastu latach a nawet kilku. Przy dobrym treningu i diecie w 2 lata na silowni jestes wstanie osiagnac 3 razy tyle co oni.

Nie zgadzam sie, brat cwiczy 8 lat juz i nie ma zadnego porownania.

Sogi duchowe tylko :P Ale i tak bardzo Wam dziekuje, w koncu konkretne odpowiedzi.

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18821
widocznie jego treningi i dieta nie sa dobrze przemyslane ... przeciez na tym forum w galerii zdjec 3/4 kolesi, ktorzy wiedzieli o co chodzi po 4,5 latach cwiczen wygladaja fajnie i maja zwykle ponad 150kg na plaskiej, i z 200kg w przysiadzie :P

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
widocznie jego treningi i dieta nie sa dobrze przemyslane ... przeciez na tym forum w galerii zdjec 3/4 kolesi, ktorzy wiedzieli o co chodzi po 4,5 latach cwiczen wygladaja fajnie i maja zwykle ponad 150kg na plaskiej, i z 200kg w przysiadzie :P

hmm.. nie jasno sie wyrazilem - wyglada dobrze, wyniki tez ma niezle, jednak brakuje mu takiej sily 'naturalnej', choc na silowni jest zdecydowanie lepszy. w pracach fizycznych znacznie gorzej sobie radzi.

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
hyh to ja swoj przyklad podam ,cwicze od roku i waze 75kg i pewnego dnia u kumpla w piwnicy na silce siedzielismy z kolesiem ktory cale zycie na budowie robi i jest dosyc duzy no i zaczelismy sie miezyc kto silniejszy
siadam an lawe na barki marne 70kg zakladam cisne z 8 razy spokojnie odkladam ,on siada podnosi opuszcza i zaczyna panikowac "wescie to ,itp itd"malo sie nie zabil wiec nie zgadzam sie ze "robole" sa jakos specjalnie silni

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
Nie zgadzam sie, brat cwiczy 8 lat juz i nie ma zadnego porownania.



w czym jest gorszy?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Byc moze jestescie wyjatkami. Zlotymi dziecmi kulturystyki :).
Niestety wiekszosc cwiczy, cwiczy i nic z tego nie ma oprocz pustych kieszeni.
Nie wiem skad kolega wzial, ze 3/4 ludzi na tym forum fajnie wyglada.
Co rozumiesz przez fajny wyglad? Bo ja takich tu nie widzialem oprocz doslownie kilku z dzialu doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
To widze ze u kazdego to inaczej jest.

Brat cwiczy 8 lat i na pewno jest silniejszy w cwiczeniach silowych, ale np. w silowaniu na reke, niektorych pracach fizycznych jest gorszy.

Nie czuc od niego takiej sily "naturalnej" jak od pracujacych fizycznie, a zwyczajna masa i rzezba - typowa sila zrobiona silowni, bo on zawsze byl chudy.

Nie wiem czy mnie rozumiecie, ale wielu jest ludzi pracujacych ciezko fizycznie, ktorzy nie chodza na silownie, a maja lapy ze stali, emanuje od nich duza sila. Nie potrafie tego dobrze powiedziec no..

A jeszcze co do tych wynikow na silowni to jak kolega wyzej podal tamten nie mogl sobie poradzic z wyciskaniem na barkach, a inni sobie radza..

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
ja to powiem tak sam zreszta powiedziales ze na silowni brat jest lepszy roznica miedzy silownia a budowa jest taka na budowie potrzebujesz bardzo duzej wytrzymalsoci miesniowej i budowlancy to napewno maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
kur.wa a ja dalej nie wiem o co chodzi z tą siłą "naturalną"

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
to ja juz nie wiem jak to okreslic..

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

którą ławkę wybrać, doradźcie

Następny temat

Czy dobre mam efekty przez 2 lata

WHEY premium