SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa między ćwiczeniami a odżywki.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Witam.

Mam pytanie a mianowicie od jutra po 2 miesięcznej przerwie wracam na treningi Taekwondo i również od jutra mam zamiar zacząć cykl 6 tygodniowy z jabłczanem kreatyny (CM3). Do tego piję 2 razy dziennie Mass Gainera firmy Aptonia. Trening Tae zaczynam 20.00 więc wiadome kreatynę biorę 30 minut przed treningiem jak i również gainera. Po treningu, który kończy się 21.30 mam przerwę około 1-1,5h zanim dotrę do domu i w domu ćwiczę jeszcze na atlasie itd. Pytanie czy pić kreatynę i gainera po ćwiczeniach w domu czy bezpośrednio po treningu Tae?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Przy takim trybie jaki prowadzę od miesiąca stoję z wagą a zauważyłem, że "oponka" powoli mi się zmniejsza :D Chciałbym jak na razie zrzucić coś z brzucha ale rozumiem, że mam zacząć więcej jeść :)

Wybaczcie zapomniałem o przekąsce u dziewczyny :)
Oto zrzut po korekcji:






Zmieniony przez - Kammall w dniu 2014-09-01 00:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gainer to bardziej według braków w diecie, możesz zjesc normalny posiłek przed Tae? To tego gainera byś przełożył po tym treningu i ew. po ćwiczeniach w domu.
Kreatyne bym brał dłużej tak min. 8tyg. I pił ją również po treningu w domu.


najważniejsze, jak stoisz z dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
W tym miesiącu z posiłkiem przed treningiem nie ma problemu ale nie wiem jak od października jak będę miał zajęcia na uczelni. Co do kreatyny to napisałeś abym pił ją "również" w domu po treningu. Wnioskuję z Twojej wypowiedzi że mam ją brać i po treningu i jeszcze w domu przy czym wyjdą to 4 porcje przy czym powinno się raczej brać 3 i dlatego pytałem czy lepiej po treningu czy dopiero po ćwiczeniach w domu. No chyba że coś nie do końca zrozumiałem.

Co do diety to ważę 85kg na 180cm wzrostu. Jem głównie węgle i białko, ograniczam tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie, chodziło mi ze kreta przed treningiem Tae i po treningu w domu, 2x dziennie.

Ale dieta ułożona? trzymasz jej sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Staram się trzymać tego w miarę możliwości:
1. Rano płatki owsiane z mlekiem 2%, ewentualnie jeszcze kanapka z brązowego chleba i jakąś szynką.
2. Jak zgłodnieję przed porą obiadową to również kanapka lub 2 z brązowego chleba i tutaj różnie bo szynka lub serek biały 0% tłuszczu.
3. Na obiad gotowany filet z kurczaka z ryżem (wymiennie biały z brązowym) i jakaś sałatka lub warzywa na parze.
4. Gainer na podwieczorek.
5. Kanapka i ewentualnie jakieś owoce.

Niestety nie zawsze mam czas jeżeli chodzi o obiad to wcinam co jest w domu ogólnie zrobione na obiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Ok wstawione. Starałem się jak najbardziej odwzorować ostatni miesiąc. Dodaję że biegałem 3 razy w tyg po 5km średnim tempem i ćwiczyłem po powrocie z biegania.

http://potreningu.pl/profil/kammall#/date/2014-08-31 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na przyszłość:
klikasz generuj zrzut> wchodzisz w "wyślij odpowiedź" i dodajesz załącznik :)


Ile ważysz? Jakie zapotrzebowanie?

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-08-31 22:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Ważę 85kg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcesz przybrać na masie to musisz jesc duzo wiecej. Odstaw na razie gainery i zajmij sie jedzeniem, to samo z kretą. Musisz wyjsc na dodatni bilans kaloryczny.
Białko podbij do 170g, tłuszcze do 100, reszta węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2976
Z takim odzywianiem branie krety i gainera mija sie z celem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamica nerkowa, ilość białka

Następny temat

Pierwsza masówka i kaloryfer

WHEY premium