SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście na mase. Prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2685

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

72

Wzrost

178

Obwód ramienia

38.5

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

3lata z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2.5g/1g/3g 2400kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tj pierwszy prop 100 c2d

Opisz swój plan treningowy

Split 2dni treningu dzien przerwy

Cel cyklu

Wpierw redukcja teraz masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Pomiedzy

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3058
A jak działa kwas acetylosalicylowy?
On sam w sobie zbije trochę hematokryt?
Czy tylko będzie mnie "chronił" Do momentu zbicia?
I mam pytanie o ten salicortex mam jedną Polska aptekę w okolicy Ale jest zamknięta przez następne 2 tyg. Widziałem na Ebayu tabletki innej firmy z wyciągiem z kory wierzby. Spróbować z czymś takim? Bo też nie jestem pewien czy będą to mieli w tej polskiej. Bo to taka mała apteczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Acard 75 rozrzedzi krew ale nie zbiją hematokrytu ten drugi preparat to nie wiem nie stosowałem, hematokryt zbiją captopril ale zbiją też ciśnienie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Salicortex jak i kwas acetylosalicowy zapobiega powstawaniu skrzepów krwi.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Captopril w zdanym wypadku.Nie jest łatwo zbic hematokryt a juz napewno samym czosnkiem wątpie zeby pomogło.Poczytaj temat jak z tą krwią.Generalnie wrzucilbym dziennie grejpfruta i cardio codzienne,ew dorzucilbym ip6 ale kontrolowalbym przy tym żelazo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3058
Dzięki Panowie za pomoc, zastosuje te porady i zrobię badania za 1.5msc.
Jak z tym ip6 jak to dawkowac. Mało informacji w polskim języku co to dokładnie jest. Doczytałem się głównie że stosuje się to w krajach przeciw nowotworowych Ale zmniejsza też absorbcje żelaza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3058
Witam koksy. Odkopuje temat, ponieważ udalo mi zbic hematokryt. I chciałbym zajechać delikatnie npp na koniec cyklu na jakieś 8-10tyg. Wrzucam badania z konca lipca i z ostatniego poniedziałku. Myślę że jakbym się postarał to jeszcze z 2 punkty bym zbił ten hematokryt.








Zmieniony przez - Killuminatinh w dniu 2021-12-09 00:00:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Musisz wiedziec ze npp podbije hematokryt

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3058
Spoko to wrzucę jakas mala dawkę co propunejecie 50mg e2d? I będę obserwować morfo.
Zastanawiam się co dalej z accard. Biore go od 3msc. Czy przy takim hematokrycie odstawić go??
Artur mysle ze bylem odwodniony. Bo tak naprawdę zwiększyłem podaz płynów, podkręciłem Cardio, no i suplementowalem b complex w dużych dawkach bo gdzieś doczytałem że może pomóc, odstawiłem też inne witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
50mg e2d troche malo,te 75 minimum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cjc 1295 dac

Następny temat

Meta + tesc (symex) dawkowanie

WHEY premium