SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówki nie działają - co kupić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
kawę pije sporadycznie, energy drinki tak samo.

Dzis zrobiłem trening na 2 porcjach Show Time, i jedynie co czułem to mrowienie od beta alaniny prez jakies pol godziny ^^

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Ciekawe. Ja juz 3 puszke bede wcinal i dziala fajnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
To Ci mowie glupi czlowieku ze mialem to samo dopoki nie wzialem PUMPA z Ostrovitu . Ile razy jeszcze bedziesz nam sie zail ze bierzesz x porcji mocnych srodkow i w ogole na Ciebie nie dzialaja ? Myslisz ze nagle ktos Ci przetreningowke wyprodukuje na Twoje potrzeby ? Albo tak naprawde sam nie wiesz czy to na Ciebie dziala czy nie , beta mrowi to normalne a co ty chcesz zeby Ci sie kolor skory zmienil na zielony czy zeby Ci po kazdym treningu bicek o 1 cm rosl . Jezeli podczas treningu nie chce Ci sie spac i cwiczy sie normalnie no to nie oczekuj ze przedtreningowka da Ci takiego kopa ze bedziesz gory przenosil i bral na klate 20kg wiecej .

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Steelseries90 posłuchaj mnie parówo, skoro tak Cie jara ten Ostrovit to go bierz a nie wciskaj shitu innym, spamujesz x razy zebym spróbował tego g**na, skoro nie odpowiadam Ci nic na ten temat to znaczy że nie jestem tym zainteresowany, mam nadzieje że teraz w końcu zrozumiesz. Nie podoba się to nie wchodź tutaj, bo i tak widzę że niewiele możesz wnieść do tematu

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Ale Panowie spokojniej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
piszcie na temat

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 443
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Kolejny cykl dylemat. TCM/mono

WHEY premium