SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene i poprawe diety na mase!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1626
elo! mam 18 lat 83kg wagi 176cm dieta na mase:

******1 posilek********
-100g platkow owsianych
-500 ml mleka
-twarog chudy 125g

*********** 2 posilek *********(w szkole)
-chleb zytni pelnoziarnisty 250g
-szynka z indyka itp 100g
-warzywa

**********3 posilek*********(przed treningiem)
-ryz bialy/kasza gryczana 100g
-piers/wolowina/wieprzowina 125g

************4 posilek************(zaraz po treningu)
-50g carbo
-30 gram pro longatum
-250 ml mleka

*********5 posilek*********(30 min po posilku 4)
-ryz 100g
-piers z kurczaka 125g

***************6 posilek***********
-twarog chudy 125g
-bialko pro longatum 30g
-250 ml mleka

razem 3162 kcal
bialko-175g pelnowartosciowe -201g razem z niepelnowartosciowymi
ww-407

zastanawiam sie i chyba tak zrobie ze zamiast 100 g pl. osianych dam ich 50 g a dorzuce serek wiejski 200 g.

wiem ze nie ma zdrowych tluszczy chyba wstawie do sniadania ale jeszcze jedno pytanie... czy nie mam za malo lub za duzo kcal?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 778
za dużo mleka do tych płatków, wogóle z tym mlekiem to grubo przesadziłeś, daj rodzynki do płatków , tłuszcze (orzechy, słoneczni, siemie)wywal tę szynkę daj jajko, i jakieś warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 778
a co do 6 posiłku to bym wywalił mleko i dał półtłusty zamiast chudego, a tak wogóle to dobrze wyliczyłeś kcal i btw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1626
a co za duzo czy za malo? mi sie wydaje ze dobrze jeszcze dokladniej sprawdze a z mlekiem to bede rano 300 ml bede dodawac 40 g orzechow wloski dziennie i mam pyanie czy 3400 kcal nie bylo by za duzo? i jeszcze jedno jajka je*ią w plecaku :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Ta dieta jest do niczego.Po: 1-nie ma w niej zdrowych tłuszczów 2-nie ma warzyw z tego co widze 3-za duzo mleka,mleko wywal całkowicie a jak lubisz to kozie 4-daj sobie spokój z białym ryżem,daj zamiast tego kasze gryczaną,ryż brązowy,owsianka,staraj się unikać chleba 5-daj sobie spokój ze szynką,daj zamiast tego jakieś mięsko(np. wieprzowinke albo wołowine) 6-po treningu darój sobie carbo itp. zjedz jakiś posiłek bez tłuszczu np:ryż biały(tylko po treningu bo wysokie ig),jakieś mięso i powiedzmy sałatka z pomidorków 7-kończe już bo nie mam siłm pozdro

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Czemu ma sobie dac spokoj z bialym ryzem? Paraboliczny bialy po treningu idealny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1626
nie zmienie ryzu napisalem ze przed treningiem bialy ryz lub kasza gryczana a po treningu bialy warzywa nie pisalem ale to jasne za jak mama robi obiad to warzywa tez tam sa a tluszcze zdrowe bede jesc tylko orzechy wloskie bo od oliwy itp na zygi mnie zbiera a po treningu carbo i pro longatum i zaraz po tym posilek wiec nie wiem czy cos w tym zlego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1626
a ta w ogole to musze niestety mleko do pro longatum dodawac najwyzje zmniejsze ilosc mleka w 1 posilku z 500 na 300 i dorzuce do pierwszego posilku serek wiejski ,a zmniejsze ze 100g owsianke do 50 bo tegio tez nie lubie ale bede sie zmuszac ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o sprawdzenie mojej diety i podpowiedzi jak schudnąć

Następny temat

Dieta na mase - ocencie, poprawcie

WHEY premium