SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o zweryfikowanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

177

Wzrost

181

Cel treningowy

siła/masa

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące

Uprawiane inne sporty

wf

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławka skos dodatni,ujemny ;

Dieta

w trakcie układania

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

FBW AB

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad ok 80 kg , mc ok 100 kg , wl ok 80 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
I czy na tym filmiku jest prawidłowo ukazane wykonywanie tych pompek :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
ref odnośnie ćwiczeń na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
filmik - ok

brzuch:
https://www.sfd.pl/Cw_na_brzuch_do_5x5-t702937.html 

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
Mam pytanie czy podczas serii rozgrzewkowych też robić przerwy takie jak podczas docelowych? Czy zaraz po ustabilizowaniu oddechu przechodzić do następnych podczas docelowych robię 2 min przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
traktor71 mam problem z łapami całe ciało rośnie a nie widzę żadnego przyrostu w bicepsie i tricepsie trenuje tym planem co mi podałeś jeśli chodzi o dietę to jem dużo filetów drobiowych ryżu , mleko , jaja , jogurty naturalne , banany , nie jem słodyczy . Poprzedni trening w którym było uginanie ramion z sztangą przynosił lepsze efekty oraz pompki w podporze tyłem ale mówisz że to niezbyt dobre ćwiczenie , całkiem możliwe że problem tkwi w technice co mi poradzisz czy podmienić ćwiczenia czy nadal udoskonalać technikę i ćwiczyć tak jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
cwicz dalej-nie kombinuj! twoje ramionka sa tutaj najmniej wazne.jeszcze tego nie zakumales?

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-03-21 20:45:15

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
wiem o tym ale dość sporo odróżniają sie od reszty dlatego takie pytanie ale ok będę kontynuował dalej tak jak jest a jeszcze odnośnie tych przerw między seriami nawet gdy wykonuje serie rozgrzewkową samym gryfem mam robić przerwę 2 minutową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
Aha zapomniałem na brzuch wykonuje naprzemiennie russian twist i unoszenie nóg zgiętych w kolanach wisząc na drążku mogą być te ćwiczenia na brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
przezyjesz. serie rozgrzewkowe mozesz robic jedno po drugiej. 2min to przesada-nawet w najciezszych cwiczeniach u Ciebie.trzymaj tempo treningu!

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1279
Ok dzięki ale w seriach docelowych 2 min będzie ok ? I czy na brzuch może być tak jak pisałem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

recomp?

Następny temat

Pierwsze FBW

WHEY premium