SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Siema. Mam mały problem. Zakupiłem kreatynę z treca i w środku dostałem miarkę. Na opakowaniu z tyłu pisze że jedna płaska miarka to jedna porcja kreatyny(6,5g). Tyle że w połowie tej miarki jest linia i teraz nie wiem czy do tej lini to 6,5g czy pełna po brzegi ale płaska miarka to 6,5g. Bardzo prosze o pomoc. Z góry dzięki i Pozdro ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
jeśli najwyższa wartość oznaczona na miarce wynosi 6,5g to znaczy że mówiąc jedną płaską miarkę mają na myśli tą najwyższą wartość na miarce (czyli te 6,5g) a nie całą objętość miarki

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-06-22 20:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
sprawdz w sklepie, aptece, miejscowego dila...

spotkalem sie z dwiema wersjami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
bez wagi ani rusz, koszt 40zł a pomoc niezastąpiona, nie tylko w suplach ale i w jedzeniu

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA "Amino 8800" firmy Fit Best Line

Następny temat

Storm+mono DAWKOWANIE

WHEY premium