SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę mojej diety redukcyjnej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1109

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Nie mam możliwości zrobienia zdjęć

Wiek

16

Waga

65

Wzrost

180

Staż treningowy

5 miesięcy treningu domowego z ciężarem własnego ciała oraz dwoma hantlami 5x5 kg

Obwód pasa

72

Obwód klatki piersiowej

65

Obwód uda

52

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

7 razy w tygodniu rower (2-3h), 3 razy w tygodniu trening domowy

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

w przyszłości siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

http://imageshack.us/photo/my-images/547/d2vz.png/

Wrażliwość na stymulanty

nie brałem żadnych stymulantów

Możliwosci finansowe

średni budżet

Cel/problem/opis

redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Cześć. Chciałem zaczerpnąć rady kogoś kto się naprawdę zna na odżywianiu. Zacznę od samego początku.
5 miesięcy temu zmieniłem swój sposób odżywiania. Zacząłem przykładać dużą wagę do tego co jem, nie jadłem świństw. Od 2 miesięcy robię to już bardziej 'profesjonalnie', rozpisałem swoją dietę, policzyłem makroskładniki oraz zapotrzebowanie kaloryczne. Przez cały okres mojej diety schudłem 10kg. Teraz, od tygodnia mam lekki zastój bo waga stoi w miejscu. Moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej do 8-10% a potem zrobienie masówki.
Co do diety którą tu zamieściłem, nie jest ona w 100% dokładna. Czasami zdarzy mi się zjeść łyżeczkę miodu czy lekko odbiec od wyliczonych kalorii.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Okej, a teraz w jakich godzinach najlepiej by było wrzucić trening siłowy? Bo rowerem jeżdzę 40 minut po śniadaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Przepraszam, że piszę drugi post, ale nie potrafię się jeszcze posługiwać tym forum i napisałem opis sytuacji w złym miejscu, dlatego zamieszczę to tutaj:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Przepraszam, że piszę drugi post, ale nie potrafię się jeszcze posługiwać tym forum i napisałem opis sytuacji w złym miejscu, dlatego zamieszczę to tutaj:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Cześć. Chciałem zaczerpnąć rady kogoś kto się naprawdę zna na odżywianiu. Zacznę od samego początku.
5 miesięcy temu zmieniłem swój sposób odżywiania. Zacząłem przykładać dużą wagę do tego co jem, nie jadłem świństw. Od 2 miesięcy robię to już bardziej 'profesjonalnie', rozpisałem swoją dietę, policzyłem makroskładniki oraz zapotrzebowanie kaloryczne. Przez cały okres mojej diety schudłem 10kg. Teraz, od tygodnia mam lekki zastój bo waga stoi w miejscu. Moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej do 8-10% a potem zrobienie masówki.
Co do diety którą tu zamieściłem, nie jest ona w 100% dokładna. Czasami zdarzy mi się zjeść łyżeczkę miodu czy lekko odbiec od wyliczonych kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
rozpisz ta diete

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Wstawiłem link do diety na stronie potreningu.pl
Jeśli nie widać wklejam link ponownie: http://imageshack.us/photo/my-images/547/d2vz.png/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
podbij na poczatek bialko do 130g
tluszcze do 70g, wegle do 250g

to co wkleiles to glodowka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
No nie wydaje mi się, że to głodówka, skoro nie mogę teraz zejść niżej z wagą.
Napisałem do Ciebie maila, mógłbyś odpisać i pomóc mi w takim razie z ułożeniem prawidłowej diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie możesz zejść niżej z wagą bo się głodzisz

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
odpisalem
widzisz, obecnie taka podaza kalorii twoj organizm zwolnil metabolizm, broniac sie przed dalsza utrata wagi.
a ty ten metabolizm musisz nakrecic od nowa, by chcial dalej isc z progresem.
do tego wlasnie sluzy pokarm i treningi

im mniej paliwa mu dostarczasz tym bardziej bedzie zwalnial.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Rozumiem. Czyli jak rozumiem rozwiązaniem tego jest po prostu zwiększyć podaż kaloryczną?
W takim ile kcal powinienem jeść? Moja aktywność fizyczna jest mała, poza rowerem i tymi treningami większość dnia spędzam w domu. Mógłby mi ktoś poprawić tą dietę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stała suplementacja

Następny temat

Dieta po głodówce

WHEY premium