SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę kogoś kto to brał o opinie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
Zakupiłem odżywkę a dokładnie tą
https://sklep.sfd.pl/Nature_s_Best_Creatine_Monohydrate-opis385.html

I teraz mam problem,gdyż nie wiem jak ją dawkować.Na opakowaniu od niej pisze:"zalecana dawka:3 tabletki dziennie",natomiast w sklepie SFD pisze "sposób użycia:1 porcja to 5 tabletek. Stosować 2 porcje dziennie".Jako że trochę poważnie sie różnią te dawki to bardzo bym prosił o pomoc kogoś kto wie co i jak.Z góry dzieki.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tak jak w sklepie sfd

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5806
nic nie wiesz o krecie a sie za nia bierzesz .. tak jak napisal seewy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
2 x 5g. to taka standardowa dawka- najskuteczniejsza dla wszystkich- jeżeli więc nie masz innych doświadczeń to zrób właśnie tak- jaki inni i jak koledzy powyżej napisali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jaki masz staz? diete masz?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
"nic nie wiesz o krecie" - co masz przez to na myśli? Wiem jak działa i jakie są mniej więcej po niej efekty. Co powinienem jeszcze sie o niej wiedzieć? Nie wiedziałem jak ją brać,a chyba po to forum jest by sie pytać.

Mój staż to 2 lata,diete mam,kreatyne brałem już w tamtym roku,ale po 2 tygodniach zaprzestałem ponieważ z treningu wytrąciła mnie choroba.I właśnie przy okazji drugie pytanie:jak ma sie kreatyna do antybiotyków?

A brał ktoś tą kreatyne którą ja mam? Daje efekty?

Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5806
wlasnie ta odp sie pograzyles A brał ktoś tą kreatyne którą ja mam? Daje efekty? a jakie są mniej więcej po niej efekty to mowi ze nic nie wiesz, a jesli chodzi o to ze chcesz pyatc na forum to ok po to ono tu jest, ale pytasz o rzecz ktora wystepuje co drugi post, wiec zacznij uzywac wyszukiwarki,



pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
nie zrozumiałeś

Napisałem że wiem jak działa ogólnie kreatyna,czym jest i jakie powinny być mniej więcej po niej efekty.

A zapytałem się o to,czy brał ktoś tą konkretną kreatyna o którą pytam,bo wiem że niektóre dają lepsze efekty,niektóre gorsze,a niektóre wcale nie dają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 773
aha i szukałem w wyszukiwarce,tylko o TEJ KONKRETNEJ kreatynie nie mogłem nic znaleźć

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Akurat mono to praktycznie każda da Ci takie same efekty. A czy dobre to zależy od diety, treningu, regeneracji, genetyki.

Mono bierzesz:
Dzień treningowy:
5g rano na czczo
5g po treningu
Dzień nietreningowy:
5g rano na czczo
opcjonalnie, choć ja bym brał 5g w porze treningu.

Wszystko

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5806
noo Boguc nic dodac nic ujac


Wesolych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsza odzywka na mase

Następny temat

VITAL MAX 500g-dobry izotonik?

WHEY premium