SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko do kogos kto sie naprawde zna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
Witam
Ostatnio szukałem w necie czegos na temat etykiet produktów - rozne sa dane na oryginalnych (np sprowadzanych z usa - chodzi o thyrotherm) a inne na tych ktore sa na nie naklejone w jezyku polskim. Trafilem na ciekawe rzeczy o ktorych mi sie chyba nie snilo - jak sie dowiem co i jak to bede wiedzial czy mi sie snilo :)
Mianowicie moje pytanie/pytania brzmia:
1.Czym jest pełny skład jakościowy i ilościowy produktu? Najlepiej na przykladzie?

2.Czym jest specyfikacja wymagań jakościowych dla wszystkich składników produktu?

3.Czym jest specyfikacja wymagań jakościowych dla produktu i czym rozni sie od punktu drugiego?

Nie ukrywam ze sa to pytania ktore udalo mi sie wydedukowac po wizycie na jednej ze stron "zprzyjaznionych" z GIS

Zastanawiam sie nad tymi rzeczai poniewaz nie wiem co oznaczaja a bycmoze sa istotne bo na etykiecie z regoly sa tylko tabelka i jak brac (z tych rzeczy ktore nas interesoja)a okazuje sie ze jest ich duzo wiecej - ale nie negujcie bo jestem dosc zielony wiec moge sie mylic.

Z suplami czy na sucho - oto jest pytanie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
czy nikt o tym nigdy nie slyszał?

Z suplami czy na sucho - oto jest pytanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
a nad czym sie zastanawiasz?

lykaj i sie ciesz

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
jestem poprostu ciekaw - jednych intersoje zasada dzialania silnika psalinowego a innych opis supli :)

Z suplami czy na sucho - oto jest pytanie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

eca - srodki na topie

Następny temat

Moja aktywność fizyczna - czym wspomagać?

WHEY premium