SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proste pytanie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
Witam jestem w trakcie cyklu na metanabolu (dopiero pierwszy tydzien 4 dzien ) lekko boli mnie lewa strona gardla i wezel chlonny z tej strony jest napuchniety lekko i odczuwam ból przy jego dotyku - czy z tego powodu przerwac kuracje czy kontynuować ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
płucz gardło roztworem solnym (pol szklanki wody przegotowanej i lyzka stołowa soli) mozna sie zrzygac ale pomaga ;]

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Pewnie po lodach i mocno schłodzonych gazowanych napojach?

Tymianek & Podbiał / Vit.C / sporo wody / parz herbatki z szałwii i płucz gardło /

Powinno przejść, jeśli rozwinie sie w złą stronę - przerwij, ale nie powinno.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
j/w

nie przerywaj jak zadbasz o siebie będzie ok.

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Dokładnie tak miałem. Nie skończyło się ciekawie. U mnie poszło w drugą strone i skończyło się mononukleozą. Ważyłem wtedy 70kg, a po 5 dniach gorączki spadło poniżej 60kg. Tak że zrób wszystko aby do tego nie dopuścić. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
dokladnie krzykacz ;) skoncze z lodami itp ;p i zastosuje sie.. dzieki sogi 4 all ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
na cyklu lody wcinasz ekstra ...

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
nie na cyklu tylko w pierwszy dzien poczulem cos takiego.. wczesniej ze 2 dni z rzedu jadlem lody a i cos zimnego zdarzalo mi sie wypic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za***isty posilek:20szt.amino+6 galek waniliowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Metanabol własnie zwiększa szanse na kłopoty z gardłem i migdałami ,ja mam zawsze powiększony prawy migdał na mecie.I kilku ziomków również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
dzis jest gorzej, wczoraj nie moglem sprecyzowac dokladnie miejsca bólu ale dzis juz wiem ze to nie gardlo tylko migdal/wezly chlonne ;p nawet jak ziewam odczuwam tam ból i przy dotyku tez ;/ jak myslicie poczekac z tym do poniedzialku jak nie bedzie poprawy to przerwac cykl czy juz dzis go przerwac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Płukałeś gardło szałwią? Masz gorączkę?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile Colomitu na odblok po 20 strzałach tescia??

Następny temat

Czy dobry ten cykl??

WHEY premium